reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dieta odchudzająca starającej

jestem znowu;-)
bylam u sasiadki na kawce ale zaraz jade po Domisia:sorry:

wiecie co mam dylemat:baffled::baffled::baffled::baffled:moja waga rano pokazala mi 63 a jak sie zważylam u Moniki to ...61,300:szok::szok:i teraz ktora waga prawde mowi????????????:baffled:

ja dzis P-wiec na obiad 3 palki z kuraka i serek grani i cola 0%:tak:
 
reklama
Mama, jak dasz radę zważ się na innej wadze jeszcze. Może Twoja jest źle ustawiona??

Bunia a nie możesz wezwać lekarza do siebie albo telefonicznie wyjaśnić co się dzieję by leki jakieś przepisali?? I żal się nam ile tylko potrzebujesz, bo to dobrze robi :)
 
Hejka dziewczyny ;) widze ze efekty u Was rewelacyjne na tej diecie ;) ja chce zacząć od wtorku ;) to bedzie moje drugie podejscie...kiedys zaczełam wytrzymałam 5 dni a potem przez gotowanie obiadków dla meza nie dałam rady..coraz wiecej grzeszków było hihi ....ale teraz obiecuje wytrzymac ;)
U mnie I faza bedzie trwała wg testu wyszło 3 dni ale zrobie 5 ;) i potem chyba 3 / 3 zeby było łatwiej wytrzymac ;) musze sobie odswiezyc jak to było co mozna a czego nie....widze ze macie superasne przepisy na jedzonko wiec bede próbowac ;):-)
 
LILITH no wlasnie nie mam sie juz gdzie zważyc;/;/

Monika ma tak "wypasioną" elektroniczną wage-ja niby tez mam elekrt.ale tak zwyklą...nie wiem co myslec...

BUNIA- duzo zdrowka,dobrze ,ze choc goraczka ustapila...

LILITH a u Ciebie jak tam-juz po @???kiedy ważenie ??:)

ja zmykam po Domisia,bede po 12.00:)
 
Bunia a nie możesz wezwać lekarza do siebie albo telefonicznie wyjaśnić co się dzieję by leki jakieś przepisali?? I żal się nam ile tylko potrzebujesz, bo to dobrze robi :)

tu jest Polska :dry: jak wezwę lekarza, to zabulę więcej niż ustawa przewiduje :baffled: to już wolę iść na drugi koniec miasta i zapłacić mandat za sr**nie i pawiowanie w krzakach, jak nie wytrzymam ;-) chyba taniej wyjdzie- chociaż nie wiem jak z drogą powrotną ;-)

zjadłam kisiel- trochę mnie zmuliło, w jelitach pobrzęczało i narazie cisza :-D może jednak mnie to dzisiaj opuści :-D jest szansa ;-)
 
Bunia, co Ty mówisz.. do dziecka się wzywa lekarza i do dorosłego, który wyjść nie może podobnie.. ja nie mówiłam nic na przykładzie UK bo akurat jak tu jest nie wiem :D A nie może mąż pojechać po lekarstwa?? Przecież się zamęczysz :(

Mama, u mnie już takie chyba poplamiania będą ze 2 dni i koniec, ale myślę zaraz się iść zważyć i jutro rano by wiedzieć czy z tą samą wagą wskakuję na warzywa.. jak tak to stałaby już od 23 tak..

A te wagi w aptekach?? Tylko to ciężko się tak rozbierać :D


Asiiek, musisz wkleić w sygnaturce :)
 
BUNIA- hahahah-z tym mandatem...:) sasiadka ostatnio wzywala pediatre do wysokiej goraczki u dziecka-od 2 dni nie mogla zbic i lekarz wziąl 100zl za wizyte i 100 kosztowaly leki;/

LILITH- bylam u sąsiadki przed odebraniem Domisia-u jeszcze innej i ma wage elektr.wiec wskoczylam i co??????? 61,500...wychodzi na to ,ze moja waga jest do doooopy;/
ale bardzo mnie cieszy taki spadek-tak wlasnie widze po sobie ,ze jest juz si...no to wrocilam do wagi ze stycznie -w 2,5 miesiąca!!!!!!!!!!!!!
tak wiec teraz rano bede odejmowac od moje wagi 2 kg skoro zle waży a po wyplacie kupimy "wypasioną" jak to mąż przed chwilą powiedzial:))

ASIIEK- uwaczek wstawiasz w Ustawieniach i w Edytuj sygnature-tam wklejasz bbcode-robisz zapisz zmiany i gotowe:)
 
Mama, no to gratulację !! Wchodzisz w takim razie na III czy jeszcze zrzucasz tą resztę co masz na suwaczku zaznaczoną??
Dobrze też że kupujesz nową wagę a póki co faktycznie odejmuj sobie te 2 kg :D Ale niespodzianke masz :D
 
reklama
witam się i ja owsianka oczywiście na sniadanko była przed chwila na przekąskę jogurt na obiad leniwe...
buniu a może taksówką pojedź a w przychodni w razie czego jest wc a co do wody z solą to nie wiem czy dobrze ja pijesz bo wode z solą daje się na wywołanie wymiotów...
mama mery gratuluje spadku w mnie waga stoi...
 
Do góry