reklama
  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności i efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dieta w cukrzycy ciążowej

Temat na forum 'Dzieci urodzone w marcu 2006r.' rozpoczęty przez agawa1, 19 Grudzień 2005.

1. agawa1

agawa1 Marcowa mama '06 Mamy lutowe'08

Moje drogie panie jestem w tej nieszczęśliwej sytułacji że mam cukrzycę ciążową. Do wizyty w poradni diabetologicznej troche czasu pewnie minie ( nie z mojej przyczyny). macie może jakieś stronki albo dietę dla przyszłych mamuś z taką przypadłością???? Będę b. dźwięczna za wszelkie informacje.

2. agao

agao New Member

jak tylko mężyka wywalę na dłużej z kompa to napiszę wszystko czyli około 19

3. reklama
  4. agao

agao New Member

5. agao

agao New Member

6. agawa1

dzięki śliczne agao. buziaczki :laugh:

7. azik

azik Guest

jutro wkleję skan diety z mojej poradni diabetologicznej

wstepnie coś napisałam w krzywej...
    trzymaj się agawa - będzie dobrze. to tylko 3 miesiace.

ja dowiedziałam sie w 21 tygodniu...

8. agawa1

no trzymam się musze dla dzidziołka. MOge nawet nic nie jeść dla niego.I dlatego chce wiedzieć jak najwięcej żeby mu było w brzuszku u maminy dobrze. Dzięki wam laski jeszcze raz.

9. agawa1

Babki jak bedziecie mieć troche czasu to poradźcie. Stosowałam diete zalecona przez diabetologa i pojawił mi sie w moczu aceton - nie ślady ale tak na (+). Przy czym cukier miałam około 100. w godzine po każdym posiłku. W wigilie zjadłam tak i śniadanie - ryba smażona z chlebem - cukier 94, II śniadanie - powtórka z rozrywki - cukier 93, obiad - uszka chyba 20 z masłem - cukier 102; jako podwieczorek: grzybowa z uszkami, ziemniaki, smażona ryba, kapusta z grochem i grzybami, kompot z suszonych owoców - cukier 91; kolacja I - druga wigilia z teściem: barszcz z uszkami, karp - cukier 91. kolacja II sos tatarski z chlebem i wędliną. Rano - brak acetonu w moczu. czy ja mam cukrzyce ciążową?????

10. reklama

Poleć forum