reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dieta

Dla zdrowotnosci Edi dla zdrowotnosci, bo naprawde nie dbalam o siebie od dawna. Dwie ciaze, dwa lata karmienia piersia (lacznie), w tym deta ostra antyalergiczna - dzieci sa alergikami i chce sie "odbudowac". To jest wlasnie dieta dla kobiet w I trymestrze. Niestety nie stem w stanie prowadzic jej calkowicie, staram jej sie "trzymac". No ale roznie wchodzi. Wczoraj na kolace zamiast salatki z tunczykiem byly placki ziemniaczane ale mialam straszna ochote....
 
reklama
Ja to mam ochotę na kwasiory ;D dziś była kapusta kiszona,a za chwile pójdę na pomarańcze;))
 
ja wogóle mam niechęc do jedzenia, jak cos zaczynam to bardzo mi sie chce a po 2-3 łyzkach mam dosc
 
Mi się dziś zachciało gulaszu z pieczarkami, kukurydzą, papryką i pomidorami na ostro z ryżem z curry. Jutro robię na obiad, nie wiem tylko czy dotrwam. Macie bardziej ochotę na ostre czy słodkie? Bo ja zdecydowanie na ostre, od słodkiego mnie odrzuca.
 
Mnie odolnie ciągnie do kwasnego,ale wczoraj po południu byl chyba spadek cukru bo zachcialo mi się slodkiego.Zjadłam jogurt i jabłko i czułam się usatysfakcjonowana(uf...)
 
Marzeniu tak ale to z powodu istnienia prawdopodobieństwa choroby. Jak jesteś pewna że miesko jest zdrowe, z pewnego miejsca to chyba nic złego sie nie stało.
 
Mam nadzieje, ze z tym mieskiem bylo wszystko ok, nigdy mnie specjalnie nie ciagnelo do surowego, ale tym razem sprobowalam i juz jak zjadlam to sie zastanowilam nad tym... bylo to dosc duze spotkanie i restauracja nie najgorsza, wiec mam nadzieje, ze i miesko zdrowe... w przeciwnym wypadku jakies 100 osob bedzie mialo problem...
 
Ja jakieś 4 miesiące temu miałam toksoplazmoze więc surowego mięsa nawet nie dotykam a wszystkie warzywa i owoce mocno szoruję przed jedzeniem. Jutro idę powtórzyć badanie, mam nadzieję, że nie mam świerzej infekcji.
 
reklama
Do góry