reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dietowy wątek wsparcia ;)

Asix gratuluję wejścia w spodnie.

Kathe ja też nie stosuję diety. Nawet nie potrafię nie jeść słodyczy i nie jeść po 18.00 a już te dwie rzeczy pewnie dużo dają. Może już niedługo dojrzeję do tego, żeby lepiej zadbać o siebie.

Anineczko na suwaczku brakuje Ci kolejnej niższej wagi. Gratuluję "spadania".
 
reklama
Asix to rewelacja :-D:-D:-D

Super,a z zastojem wagi się nie przejmuj,ruszy.
I tak dużo schudłaś jak na jeden tydzień :tak:
Bravo :-)
anineczka to w czwartek juz beda 2 tyg.bo ja zaczelam diete od 1.05 ale dzisiaj juz zwinelam 1 ciacho ze stolu-zaczynam miec kryzys i moj M wczoraj robil grzanki o 22,00, wiesz serek, kielbaska zapiekane na to kechup (jeszcze pudliszki) normalnie mialam taki kryzys ze szok-az sie z nim poklocilam-bozzie jak ja bym cos takiego zjadla...
a wogole to mam dola bo wykupili mi sukienke

jolie-dzieki
 
Laski, podziwiam Was z tymi dietami. Ja tak jak Jolie, nie dała ym rady nie jeść po 18 i nie jeść słodyczy. A chciała bym schudnąć... tylko jak?
Właśnie opierniczam śliwki w czekoladzie:baffled:
 
Dzisiejsze ważenie 57.4.
spadło już 2,6 kg.
Nie dużo,ale też chudne w założonej kolejności.
Jeszcze tylko 7,6 kg :-D
Dziewczyny ja jestem podjadać wieczorny nr.1 :szok:
Czasem zdarza mi się coś skubnąć,ale jak już to nie słodycze pod postacią czekolady czy batona tylko suszone banany,dynia,słonecznik.
 
anineczka ja tez kocham wieczorne podjadanie,i to jest najgorszy nawyk
do niedawna to ja wstawalam w nocy jesc,pozostałości z ciąży :)))))

waga widzę ze leci,a jak obwody?
ja dzis dostane diete chyba od instruktora na siłowni wiec napisze co bede miala jeść
a wczoraj fitness byl raczej aerobowy delikatny,nie taki energiczny ale poswiecony partiom ciala
brzuch,uda,posladki i obrecze bioder,wiec spoko,po treningu poszlam sobie jeszcze na pol godz na silownie.Podoba mi sie tam
 
asix sukienke ta z nexta co wspominalas??

tak wlasnie ta nic nie mow bo mam dola-a teraz znalazlam jeszcze lepsza no ale cos czuje, ze nie wyrobie sie z zamowieniem przez neta, bo musze czekac na przelew ;)
no i nie wiem co z rozmiarami czy schudne czy nie, no i jaki mam czas na wymiane...
 
a wiec pisze swoja diete

POSIłEK 1

- 50G płatków owsianych lub musli tropikalnych
- 2 białka i 1 żółtko
- 250-300 ml mleka 0,5%

POSIłEK 2

-150g ryby
-warzywa
-mineralna woda

zamiennik-->
-100g piersi z kurczaka
- 0,5 pomidora
- 0,5 ogórka
- 2 liscie sałaty lodowej
- 2 liscie sałaty lodowej
- mała garść kukurydzy z puszki
- 1 luzka oliwy z oliwek

POSIłEK 3 - po treningu

- 1 owoc

POSIłEK 4

- 2 szt pieczywa wasa
- o,5 pomidora + 2 liscie sałaty lodowej
- 0,5 ogorka
-70g szynki
-70g chudego twarogu
- herbata owocowa bez cukru (malinowa,dzika róza)

PONADTO
- CLA 3Xdziennie z zieloną cherbatą
-L-karnityna
- wit,C - 2xdziennie
- witaminy + mikroelementy
 
co o tym sądzicie tak zeby dodatkowo w domu sie poruszać
TWISTER OBROTOWY Z LICZNIKIEM -SUPER CENA !!! (357807018) - Aukcje internetowe Allegro
357807018
 
reklama
Do góry