reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dlaczego tak jest...

Witam! Wlasciwie pierwsza...choc Naja juz tu byla po polnocy
Muminka bo nie spytalam Ty do szpitala jedziesz przez te wymioty, zeby Cie troche podkarmili prawda, bo z Maluszkiem wszystko ok?
Ja jakos za pizza nie przepadam, zjem owszem ale wole spagetti risotto i salatke grecka...a najbardziej placki ziemniaczane i kapusniak!!!

Pozdrawim!:happy::happy::happy:
 
reklama
dzien dobry:-)

piekne slonce za oknem:-)mamy przedwiosnie:tak::-)snieg topnieje i dzis ma byc +8st:-)

a z tych gorszych wiadomosci to zaczal mnie zab bolec...normlanie wczoraj malz byl u dentysty a my po niego zaszlysmy i jak nic zlapalam "wirusa zebowego";-)kurcze nie jest dobrze:-(
 
Witam dziewczyny;)mogę się dołączyc??;)
Jestem mama Tymoteusza(6 lat) i Kaji(8 miesiecy)
 
Ja dzisiaj miałam ciezką noc;/
Moja mała cała noc płakała i miała temp.38,5..od jakiegos czasu miala kaszel ale bylismy wczoraj u lekarza i gardło czyste na płucach i oskrzelach niby tez a teraz ta temp.;/rano miala 38,5 ale teraz ma 37,5...Dzwonie po lekarza;(
 
Heloooooooooooo

kope lat wpierw dzieci były chore tydzień prawie odpadł a że mąz wzioł na nie L4 to mi kompa okupował w poszukiwaniu nowej pracy bo pragnie bardzo zmienić na lepsza
potem dostałam dodatkowe godziny z pracy na innym sklepie bo mieli remont i trza było go zatowarować całego wiec weekend w pracy i wczoraj a dziś juz ide do mojego sklepu ale godziny mi sie opłąca wiec nei nażekam
obiadek tam dostawaliśmy i nowe buciki każdemu podarowali wiec mam nowe buty na wiosnę i lato

a teraz w końcu pokaże efekt malowania
uprzedzam to nei ejst jeszcze efekt końcowy bo pomarańczowy zdeczko prześwitywał i bedzie dokupiony czerowny i pomieszany z pomarańczeń by nei za ciemny wyszedł i brzegi jeszcze pendzelkiem tzreba dokończyć ale to już kosmetyka wczoraj juz zabawki wciśnełam bo wrazie co tylko je zdjąc do malowania trzeba :pP

przed

Zobacz załącznik 208364


po malowaniu
Zobacz załącznik 208365


i kącik kuchenny Zuzi zrobiony z pawlacza
Zobacz załącznik 208366
 
reklama
sali, witamy, i pisz co z córeczką! jakieś paskudztwo się przyplątało.. oby jej szybko przeszło!:tak:

Joanna, i dla ciebie ozdrowienia:tak: współczuję ogromnie.

mi się nadal nie podoba pokasływanie młodego. w nocy jest ok, w dzień sporadycznie, ale brzydki ten kaszel. tylko nie mogę zebrać się do lekarza, bo z kolei ciągle boję się żeby nie przeziębił tych resztek ospy, a nie wiem, czy już może wychodzić.

atfk, ja też za jakiś czas dotrzymam ci towarzystwa z kawką, bo na razie w kuchni tłok i nie chce mi się iść robić;-)

zuzkus, późne chodzenie spać ma jak widać te zaletę, że pierwsza jestem na bb niezależnie od tego o której wstanę:-D

a Muminka już dziś w szpitalu, czy dopiero się wybiera..?

Joanna, zazdroszczę słonka, bo u nas pochmurno.. od wczoraj uparcie przyglądam się moim odrostom i walczę ze sobą. fryzjer oznacza lepsze samopoczucie, ale znów nie uda mi się wrócić do naturalnego koloru. a przeczekanie równa się wyglądaniu jak.. no, nieciekawemu;-) wypośrodkować się nie da, więc albo-albo. ale że wiosna pewnie farbowanie wygra.. potrzeba zmian. miałam sobie robić takim saszetkowym szamponem na kilka myć, ale wiosna to chyba czas na jakiś fajny blond. chyba wejdę do fryzjera poradzić się.

agatulka, właśnie doczytałam twojego posta - super!!! świetnie wam wychodzi ten remont, prosimy o kolejne fotki!! fajnie, wesoło, kolorowo, świetnie!:tak::-D

atfk, faktycznie mamy drugą Kaję na forum:-D
 
Ostatnia edycja:
Do góry