reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dlaczego tak jest...

no wlasnie tez mi sie tak wydawalo ze to nie to tak do konca ja cche kupic ciastoline ale po tyle co w gazetce to ona jest juz z miesiac co najmniej
 
reklama
witam
iwonka wrzucisz jeszcze raz link do tego co kupujesz corci, bo tamten otwieral u mnie strone glowna allegro.

martusia mi sie wydjae ze na meijscu pewnie ebdzie wiecej rzeczyw promocji, np ja jak bylam to widzialam fajneijsze rzeczy niz w ulotce.

Anacodna co wkoncu kupujecie? kucyka?
 
Witam:) dośc długo nic nie pisałam ale tak jakoś ostatnio troche problemów mam.Od ponad tygodnia synek nosi gips.Spadł ze schodów i złamał obojczyk.6 grudnia będzie miał ściągany gips.Tak pozatym jutro mam rozmowe z byłą teściową..Czuje że może byc awantura, chodzi o to że nastawia synka przeciwko mnie a ja na to nie pozwole.Chociażbym miała sie zwolnic z pracy nie pozwole jej dłużej na to.
 
MamoMyszki -Masz rację, ale spróbuj jak najbardziej pokojowo. Powiedz na początku,że bardzo doceniasz,ze się nim opiekuje...a potem poproś, aby zmieniła podejście... :happy:
trzymam kciuki ;)
 
MamaMyszka, byla Tesciowa zajmuje sie malym tak? wspolczuje, najlepsze sa przedszkola i nianie ktore musza sie dostosowac i juz, chcoiaz Babcie tez maja jeden wielki plus z reguly sa bezplatne heh

kto sie wybiera do Tesco?? JA JA
powiem Wam ze bylam tam ok 18, ło Matko ile ludkow łazilo i patrzalo gdzie jakie zabawki stoja heh a do kas jakie kolejki i zabawki niektorzy juz brali mimo, ze jeszcze wyprzedazy nie bylo :szok:, my za 45 minut wyruszamy bo mamy 8km i jeszcze musze tam zrobic tzw serwis napojow energetycznych (sluzbowo), a najsmieszniejsze jest to, ze msuze mala wziasc ze soba ciekawe jak ja to logistycznie zrobie, ale m jedzie z nami wiec wierze ze dam jakos rade
 
a ja wlasnie wrocilam z Tesco ja pierdziele co sie tam dzialo :szok: :szok: :szok: bylismy ok. 21.18 ludkow jak mrowkow z pelnym iwozkami ludzie zostawiali przy kasie srednio ponad 400zl na same zabawki, a byly asy co miay prawie 800zl i wiecej szok, ludzie brali jakby za darmo dawali! ja zostawilam 216zl z czego w bonach dostane polowe, dzis nie stalam po bony bo ludkow jak mrowkow, wpierw kolejka do kas a potem jeszcze po bony, my juz sobie stanie po bony odpuscilysmy bo mala plakala ze chce isc do innej kolejki bo ta jest za dluga ha ha nawet udalo mi sie przed nia ukryc ze cos kupilam! A kupilam tak:
PLAY DOH CIASTOLINA MEGA WIADRO 20TUB + AKC. 22410 (1931267828) - Aukcje internetowe Allegro wyszlo mnie to 69,99zł
i to PROJEKTOR TABLICA z RZUTNIKIEM+ PISAKI+obrazki (1913688709) - Aukcje internetowe Allegro to mnie wyszlo 17,50zł
i jeszcze jakies drobiazgi kupilam w suymie za 20zl autko hot wills dla brata Emilki, telefon grajacy dla Emilki i 4 pak ciastoliny dla Oliwki kuzynki

a teraz wlasnie m z moim Bratem nowe meble w kuchni montuja łoł co zwariowany dzien
 
Ostatnia edycja:
MamaMyszka, byla Tesciowa zajmuje sie malym tak? wspolczuje, najlepsze sa przedszkola i nianie ktore musza sie dostosowac i juz, chcoiaz Babcie tez maja jeden wielki plus z reguly sa bezplatne heh

kto sie wybiera do Tesco?? JA JA
powiem Wam ze bylam tam ok 18, ło Matko ile ludkow łazilo i patrzalo gdzie jakie zabawki stoja heh a do kas jakie kolejki i zabawki niektorzy juz brali mimo, ze jeszcze wyprzedazy nie bylo :szok:, my za 45 minut wyruszamy bo mamy 8km i jeszcze musze tam zrobic tzw serwis napojow energetycznych (sluzbowo), a najsmieszniejsze jest to, ze msuze mala wziasc ze soba ciekawe jak ja to logistycznie zrobie, ale m jedzie z nami wiec wierze ze dam jakos rade
tak zajmuje sie jeśli np. ja mam na popołudnie i mój facet też ma na popołudnie,czasem synek jest u nich 1 raz w tygodniu a są dni że np.4 razy
 
reklama
Martusia ja bardzo rzadko jeżdże do tesco-jakoś tak nie przepadam za tym sklepem, wole inne markety.Fajnie że udało Ci sie już kupic prezenty.
A kim jest Emilka?bo masz w suwaczku że jesteś jej nianią
 
Do góry