reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dlaczego tak jest...

Witam:-):-)
Niestety Maja chora:szok::szok: Obudziła się w nocy z płaczem że ją uszko boli, myśleliśmy z mężem że sobie podwinęła i dlatego ale wcale nie chciała się uspokoić no i podałam jej nurofen, dopiero po nim po jakimś czasie zasnęła, no a teraz patrzyłam jej głowę (bo jeszcze śpi) no i ma gorączkę i kurcze martwię się że znowu zapalenie ucha złapała :-:)-:)-( Mus do lekarza biec ale dopiero po południu bo teraz jest ta beznadziejna pediatra, do której nie chcę iść :no::no::no:
Iwonka oby dzisiaj już na dobre zrobili ci ją antenę, ale chociaż dziewczynki bajek nie wołają skoro kanałów brak:-p:-p:-p
 
reklama
dzien dobry:-)

Joanna wszystkiego naj naj naj dla Julianki z okazji imieninek :-) Nie podałaś dat do naszego kalendarza i nikt nie wiedział ze dziś twojej córci święto:sorry:

Iwonka dziekuje za zyczonka:-)zaraz napisze gdzie trzeba..jakos wczesniej wypadlo mi to z glowy:zawstydzona/y:
jeju wspolczuje problemow z antena..a jak tam dzisiaj z transportem do przedszkola:sorry:w nocy nie padalo a zapowiadaja odwilz w najblizszych dniach choc zima ma jeszcze wrocic...ale czy lepiej w blocie posniegowym brodzic czy w zaspach..hmmm..to i to wku:wściekła/y:rzajce:-(na tvn warszawa trabia o zalegajacym sniegu,o nie odsniezanych ulicach i dachach a teraz o powodzi ktora bedzie na wiosne:-(


Witam kobietki!!
mam nadzieję że nie zapomniałyscie o mnie:eek:???
co słychać??
poczytam Was!

ja...robię badania ehhhhhhh:-( źle mi generalnie jest!

Kochana pamietamy ,pamietamy;-):tak:jak masz ochote to pisz dlaczego Ci zle..moze cos poradzimy...trzymam kciuki za wyniki:tak:

Anaconda zdrowka dla Mai:tak:biedna...bol ucha straszna sprawa:-(

Agata a co u Ciebie:confused:jak zdrowko:sorry:

Muminka
a ja sie dzisiaj czujesz:confused:

Naju powodzenia:-)i milego dnia:tak:

Gosia
jak tam najazd:sorry:

a ja mam jeszcze 2h ciszy i spokoju...uwielbiam to:-p:-D
 
Ostatnia edycja:
noo cos mi internet sie zamulił:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: ,zrobiłam sobie kawkę i popisze sobie z Wami!obiadek mam od wczoraj wiec luz!

pisałam że mi źle...bo sie martwię o to moje zdrowie szwankujące!tylko z tego powodu!!inne dziedziny mojego życia bez zmian:-) czyli sielanka!!

zdrówka dla dzieciaczków które dopadają choróbska!
 
atfk z tą kawką to dobry pomysł ,ja też zaraz sobie zrobię od karpatki:tak::-p
karpatka%281%29.jpg
 
dzień dobry, chciałam się przywitać tu, bo gdzie indziej jakoś pusto i cicho
jestem mamą 5 i 8 latki, teraz mamy ferie i mam nadzieję że na dłużej tu zagoszczę
 
Witam:-):-):-)
My już po lekarzu, Maja teraz śpi to ja do kompa na chwilkę zasiadłam:tak::tak:. No niestety Maja ma zapalenie ucha i dostała antybiotyk:-:)-:)-( do tego pediatra wcale jej nie chciała nic dać tylko kazała do laryngologa iść, to ja jej mówię że mam wizytę zapisaną na 25 lutego, a ona żeby iść teraz i powiedzieć ze z bólem ucha, to ja jej swoje że dzieci to tylko 2 dni w tygodniu przyjmują, no i wreszcie dupę ruszyła i zajrzała małej do tego bolącego ucha:angry::angry:, no i w poniedziałek do kontroli
Witam nową mamusię i zapraszam do wspólnego pisania:tak::tak::tak:
 
reklama
Hejka!
Ja ostatnio wpadam jak spadajaca gwiazda...jestem i znikam...ale wybaczcie bo M ciegle w domu.

Anakonda zdrowia dla Mai!:tak:
Kirja witaj i rozgosc sie:-)
Atfk uj a co to ze zdrowiem Ci sie stalo?:-(
Agatko zdrowia dla Twoich chorowitkow
Naja faktycznie jakas zaraza ospy na BB panuje, u mnie starszaki juz chorowaly...a Maciej pewno bedzie jak do przedszkola pojdzie
Muminko to dobrze ze mdlosci troche odpuscily

Pozdrawiam!:-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry