reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dlaczego tak jest...

reklama
Witam :)
jeny co za dzień
pisałam wam że doczekać sie nie mogę rodzinnego i się okazało ze baby w Mopsie poszły sobie na latwizne nei spojrzały w dokumenty które wypelnilam z innym adresem i numerem konta i kumacie wysłały na stary num a konto mamy zamrożone bo spłącamy kredyt juz końcowka nam została i dzieki niedopatrzeniu pan mamy 2 raty szybciej spłącone a brak kasy na Święta
po zrobieniu rozróby że jak można zrobić taki błąd popełnić i kuffa 400 zł źle wysłać
pani po pół godzini zadzwoniła ze odda nam ze swojej kasy szokk jak nic bo ich zachowanie pokazywało ze nie czuja sie w ogóle winne takiej sytuacji bo bylismy nawet u kierowniczki ahhh tak na Święta robić w balona ludzi

mama ma wieczorem wpaść i będziemy robić keks bo jej piekarnik padł juz dawnoo
a rano po kasę jadę i po zakupy
 
witam i ja..
Mozi sto lat dla corci !!!
Agatulka ojej,taka pomylka:szok:,to co te baby spia??dobrze,ze tam bylas,bo bys sie nie doczekala tej kasy..nieprzytomne ksiezniczki !!oby jutro juz byly pieniadze na waszym kacie,ale tym co powinny byc :tak:
Iwonka sporo tych przesadow..nie wiem,czy zapamietam chociaz polowe :-D,ale postaram sie.
Anaconda moj to tez nerwus..a dzieci za nim..niestety :-(

a ja dzisiaj caly dzien poza domem,niedawno wrocilam,rano bylam u dentysty i okazalo sie,ze na obecna chwile moje zeby sa zdrowe(bynajmniej nie trzeba nic z nimi robic )..co mnie bardzo zdziwilo,a to,ze ostatnio mnie bolal,to wina tego,ze mam wrazliwe zeby i troche sie psuja od dziasel..wiec jak jest zimno,to powietrze dochodzi do nerwa i bede mnie bolaly :-(,nastepna wizyta w polowie stycznia i mila pani doktor bedzie mi naprawiala to,co sie psuje od dziasel,a dzsiaj tylko usunela mi kamien i pasmarowala czyms,zeby tak nie odczuwaly zimna..i co najwazniejsze,nic dzisiaj nie placilam,dopiero przy nastepnej wizycie..bynajmniej zaoszczedzilam na swieta :-).no a potem poszlam do kolezanki i delektowalysmy sie kawa z rumem :tak:,na rozgrzewke i odstresowanie..takze w domu mam bajzel,ale do wigilii jeszcze dwa dni,wiec dam rade :-)
 
Keks wyszedl bardzo rewelacyjny nie suchy ale i kolor piekny udało się
Madlen kasa będzie do ręki bo ze swojej kieszeni mi oddaje i dumam czy i jak przeprosi mnie za taką pomyłke bo uważam że powinni a nie że jeszcze mnei z****li ze jestem nei miła bo powiedziałąm ze ktos dał dupy i chce wiedziec kto hehehehehhe
kolacje dzieciom dziś pużneij podaje ale potem spać
jutro czeka mnei tyleee pracy a w nocy chce pokoje dzieci dosprzatać moze wena nei ucieknie
 
Agatulka to dobrze,ze do reki ci dadza.z nimi to trzeba krotko,bo inaczej to leca w kulki..wiem,jakie tam ksiezniczki pracuja,bo tez korzystalam..i czasami jak japy nie otworzylam,to ochlapy dostawalam,a jak weszlam z drzwiami,to i wegiel na zime byl i kasa ladna na konto..raz trafilam na fajna socjalna,ale generalnie to musialam sie z nimi uzerac..
 
Agatulka to dobrze,ze do reki ci dadza.z nimi to trzeba krotko,bo inaczej to leca w kulki..wiem,jakie tam ksiezniczki pracuja,bo tez korzystalam..i czasami jak japy nie otworzylam,to ochlapy dostawalam,a jak weszlam z drzwiami,to i wegiel na zime byl i kasa ladna na konto..raz trafilam na fajna socjalna,ale generalnie to musialam sie z nimi uzerac..

wiesz co dla mnie to po prostu jest karygodne ze nie wpojrzały w nowe dokumenty w końcu po coś wypełniłam ankietę !!!
zobaczymy co bedzie jutro
nie wiem co sie dziej z moimi dziećmi ciagle jakiś zły okres mają jak nie jedza to spac każde w swoich łóżkach nei chca i w ogóle spać nei chca normalnie
chce Wiosne bys ei wybiegały i padały o 20
 
Z okazji Świąt Narodzenia Bożego życzę Wam
wszystkiego najlepszego.

Spełnienia najskrytszych marzeń,
samych radosnych w swym życiu zdarzeń.
Mnóstwo podarków pod choinkę
i

zawsze uśmiechniętą minkę.




 
reklama
Witam z rana :-):-):-)
Dzisiaj czeka mnie trochę pracy w kuchni więc na komputer raczej czasu nie będzie a szkoda
Jeszcze muszę prezenty popakować bo w szafie schowane leżą :-D:-D:-D
Życzę miłego dnia
A i jeszcze wczoraj mój niezdarny mąż stłukł ramkę na zdjęcie :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: a miałam dwie jednakowe i teraz klapa bo już takiej nie dokupię :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
Do góry