reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dlaczego tak jest...

Witam.Ja dzis z duzym opóznieniem ale mam kłopot,normalnie ąz sie trzęse ze złości,wiecie że miałam remont że wczesniej miałam awarie wody tez i zalane mieszkanie.No i opd jakiegos czasu za naszym koszem na śmieci zauważylam plame na scianie,myślałam że to może tłusta plama , sie zrobiłą za tym śmietnikiem,ale jednak nie.Dziś moje obawy sie potwierdziły.Sciana jest mokra:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry: dzwoniłam juz do goscia od naszego remontu,w poniedziałek ma byc:sorry:
A wczoraj poszłam z dziewczynkami na taki plac zabaw który jest koło mnie w sklepie i gdy juz dochodziłysmy do wejsciowych drzwi Klaudia sie wyrwała jak zwykle zreszta i w nogi,potkneła sie i uderzyła z cała siła z szklane drzwi nosem,ja sie zalałam potem,jeden wielki płacz,druga płacze tez bo sie wystraszyła,Klaudii na nosie w poprzek wyszła jakas przekrwiona kreska , sniegiem zaczełam jej przykładac,ale patrze ze nic nie puchnie,krwi nie ma,tylko ta kreska ale ona była od mocno przygniecionego noska do góry,pomacałam nos i niby cały.Ale nerwy miałam i stracha że szok:szok::-:)no: ach szkoda gadać.Same nerwy.
Jeszcze zaraz ide tez po mała do przedszkola,Czeka mnie udręka.R dziś nie może odebrać jej .A Klaudia w tym przedszkolu ucieka mi na pietro,na ulicy tez nie chce za rekę chodzic,do wózka juz dawno za duża jest:baffled:

Bylismy tez dzis w sklepach dwoch ogladać lodówki.mam dwa typy,jeszcze dwa sklepy chce zobaczyc:tak::tak:

Chyba dysk zewnetrzny na najwazniejsze rzeczy jest lepszy ale pen driv tez dobry, choć tak na bierząco cos komus pokazac u kogos czy cos..
 
Ostatnia edycja:
reklama
no u mnie juz po kolendzie.
iwonka współczuje przezyc... mam nadzieje ze z tą sciana szybkorozwiazecie problem...:dry:

Co do zapisywania danych to my narazie zdjecia mamy na kartach pamieci bo juz raz mielismy tak ze komp nam padl no i niestety zdjecia hani z czasów jak byla mala przepadly... :-( ehhhh nie mam zadnego... dopiero mam kilka ze chrzcin jej jak miala 8mies i potem jak daniel sie urodzil to juz mam z kazdego miesiaca i prawie dnia:-D wielbiam pstrykac foty ;-) musze tylko nowy aparat kupic bo stary popsuty i teraz telem wsio robie:dry:
 
iwonka wspolczuje wydarzen,widze ze twoja mala to nei taki aniolek na ajkiego wyglada:)

oby fachowiec zalatwil problem jak juz sie zjawi.

naja to mnie zaskoczyals z tym pendriavem.

elizka ja tez nei mam czesci zdjec, dobrze ze wczesniej trochewywolalam, ale jedna troche nam przepadlo.

ja bylam zalatwic formalnosc na sali zabaw, wszytko zalatwione i luz, zostalo tylko rozdac zaproszenia.

dzis nam juz doszedl inhaaltor, mloda jakos malo zadowolona, ale od jutro zaczynamy inhalacje
 
Iwonka wspolczuje,niedosc ze ten remont trwal tak dlugo,co rusz cos bylo nie tak,to jeszcze teraz sciana mokra..a masz jakis pomysl od czego to moze byc?? fachowcow mialas 'genialnych' ,skad ty ich wzielas..?
wobrazam sobie,jaka bylas spanikowana,jak Klaudia wpadla na te drzwi..dobrze,ze nic jej sie nie stalo !!
z dzieciakami to zawsze jest cos..trzeba miec przy nich oczy naokolo glowy,a i tak czlowiek nie upilnuje.
a my dzisiaj mielismy isc popoludniu do znajomej,ale w koncu siedzielismy w domu.nie chcialo mi sie tylek ruszyc,jakas taka spiaca bylam..nawet myslalm,zeby isc spac na krotka chwilke,ale zamiast spac,wzielam sie za gruntowne porzadki w kuchni i lazience..niby czlowiek codziennie sprzata,ale w tych katach to zawsze taki syf !!a mi sie tak w mieszkaniu kurzy,ze juz czasami mam dosyc..podlogi odkurze,zmyje a za dwa dni wyglada,jakby od miesiaca nie bylo sprzatane.nie wiem skad tutaj tyle kurzu ?/
 
witam sobotnio.

iwonka, kurcze, ale na 'fachowców' trafiłaś, a niech to.. mam nadzieję, ze choć naprawić będą potrafili:tak:

ale
ale nie dzis pewnie, muszę posprzątać, skoczyć po płótno młodemu na onuce, trochę popracować, przygotować sie do odwiedzin przedurodzinowych Maćka koleżanki.. a woczraj byłam na promocji książki mojego profesora i się uśmiałam, bo mnóstwo ludzi podchodziło i pytało gdzie jest Maciek. każdy z imienia i czemu go nie zabrałam. mój profesor, kierownik klubu garnizonowego, nauczycielki, dyrektorka szkoły do jakiej młody ma iść, nawet burmistrz miasta:-D wszyscy mówili, że szkoda że nie przyszedł, aż sama zaczęłam żałować;-) syn za gwiazdę robi, nie ma co;-) jak go w domu spytałam skąd go znają odpowiedział ze stoickim spokojem - no jak to skąd, z gazet:-D kilka razy faktycznie jego fotki wrzucali do regionalnej gazety, bo zabieram go ze sobą prawie zawsze na różne imprezy i jakoś go zawsze fotografują, mnie już niekoniecznie;-)

no nic, lecę, bo się nie wyrobię. miłego dnia kobitki.
 
dzien dobry

Naja ale masz malego znanego faceta w domu, super:)

wlasnie mialam wam wczoraj napisac co do oplaty za przedszkole u nas w miesicei, jest petycja o obnizenie jej zanim zaczniemy placic ta wyzsza stawke, i wyobrazcie sobie nasza pani dyrektor odmowila przyjecia tej petycji do przedszkola, chociaz w innych rpzedszkoalch petycje maja. u nas jest petycja w piekarni na przeciw przedszkola, tam wlasiccielka bez probelmu sie na to zgodzila, corka jej pracownicy jestz oliwka w grupie w przedszkolu.


ja gotuje obaidke i czas sie wziac za pozadki
 
dzien dobry

Naja ale masz malego znanego faceta w domu, super:)

wlasnie mialam wam wczoraj napisac co do oplaty za przedszkole u nas w miesicei, jest petycja o obnizenie jej zanim zaczniemy placic ta wyzsza stawke, i wyobrazcie sobie nasza pani dyrektor odmowila przyjecia tej petycji do przedszkola, chociaz w innych rpzedszkoalch petycje maja. u nas jest petycja w piekarni na przeciw przedszkola, tam wlasiccielka bez probelmu sie na to zgodzila, corka jej pracownicy jestz oliwka w grupie w przedszkolu.


ja gotuje obaidke i czas sie wziac za pozadki
nie przyjela petycji,to sie do kuratorium powinno zglosci lub zespolu oswiatowego pod ktory nalezy przedszkole

a u mnie olka z placzem wstala w nocy,bo ja kolanka,nogi bola,nie wie m czy tez brzuch z powodu bolow wzrostowych
rano ja bola noga przy kostce
 
ollka, może dyrektorka boi się utraty pracy, w tym durnym kraju ludzie maja schizy z tego powodu. i nic dziwnego, bo tu się cuda dzieją.

Mozi, młody też często marudzi, zwłaszcza na bóle nóg, też w okolicach kostek, stopy. myślę, ze to bóle wzrostowe. choć jeśli brzuszek jeszcze to oby żadne grypsko was nie dopadło!

wysprzątałam łazienkę, pokoje, odurzyłam, przygotowałam rzeczy do prania i padłam. nie mam siły na onuce. idę szukać grubych wełnianych skarpet, mniej roboty z nimi, a też źle nie wyglądają:-p onuce na wiosnę, jak dokupię rzemienie i krajki, bo mam deficyt.
 
Naju ja jak moge to porposze.Maila mojego masz:sorry2:

Strasznie szybko czas mija...juz miesiac pracuje,wyplata wczoraj wplynela:-)co prawda wolalabym zeby byla np z jednym zerem dodatkowym;-) ale jak sie nie ma co sie lubi to sie lubi co sie ma;-)

Iwonka mam nadzieje ze fachowiec sie pojawi i szybko naprawi partactwo:tak:a zderzenia z drzwiami wspolczuje...moze teraz bedzie spokojniej chodzic na spacerach lub zakupach:sorry2:

Ja tez musze pomyslec w jaki sposb zabezpieczyc zdjecia...pen odpada,plyty tez bo mam ich cale mnostwo...

Bylam na konferencji na temat gotowosci 6 latkow do szkoly...mam straszne mieszane uczucia..do tej pory bylam zdecydowanie za 0 a teraz to juz sama nie wiem..w poniedzialek jest z rana dzien otwarty dla rodzicow chcacych poslac do 1klasy wiec sie wybiore i zobacze jak to wyglada bo teren zerowkowy widzialam juz w zeszlym roku:tak:

Milego weekendu
 
reklama
naja u nas toraczje ejst tak ze pani dyrektor ma bardzo dobry kontakt z prezydentem, oliwi rpzedszkole jest jedynymw miescie gdzie np maluchy maja angielskiza darmo i to wlasnie ej przypadlo otwarcie fili przedszkola na obrzezach siemianowic... ogolnie ja jestem ciekawa co ona dalej bedzie robic, my nawet zebrania nie mielismy luty sie bedziezaczynal... oplatyw chodza a nikt na scislosc z ust pani dyrektor nic nie uslyszal.

joanna wazne ze pienaizkiw plywaja, zawsze tot roche wiecej na miesiac:)
 
Do góry