reklama
  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności i efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

dobry i tani ginekolog WARSZAWA !!!!!!

Temat na forum 'Poleć szpital, lekarza, położną' rozpoczęty przez ilona1987, 20 Luty 2009.

1. ilona1987

ilona1987 New Member

Witam wszystkich bardzo serdecznie :):-)
    Wczoraj dowiedziałam sie że jestem w ciąży :-D Zrobiłam mężowi niesamowita niespodziankę gdyż wczoraj mineło 7 miesięcy od naszego ślubu :) Chciałam dowiedziec sie gdzie mogę znaleść dobrego ginekologa i nie drogiego !! czytałam gdzies że niektórzy lekarze w Warszawie robią badania w cenie wizyty !! Bardzo mi zależy na szybkiej odpowiedzi gdzyz juz w poniedz. chciałam sie udac go lekarza :):):):)

2. Mama Helenki

Mama Helenki i Aniki :D

3. reklama
  4. ilona1987

ilona1987 New Member

dziękuję ale jestem nowa i nie mogę nic znaleźć.... szukalam i nic ;( chocdzi mi aby nie był drogi ale dobry !!!błagam pomóżcie !! nie znam Warszawy bo mieszkam tu od niedawna wiec cieżko mi znaleźć dobrego ginekologa !!!!

5. Elżbietka

Elżbietka mother of two sons&angel

po pierwsze - co dla ciebie znaczy niedrogo?
    po drugie - w jakiej części warszawy?

6. kolakinka

kolakinka Member

Ile płacicie za wizyte u lekarza ginekologa w stolicy ?
    Czy myslicie ze 100zł to duzo jak na wizyte ?
    Znalazłam świetnego lekarza- u którego chciałabym prowadzic ciąze...

7. MissMisery

MissMisery New Member

Teraz 100 złotych to raczej norma, czasem można więcej zapłacić, ja u siebie 110 płacę, a kiedy mogę to chodzę na ubezpieczenie. Z tańszą wizytą się w Wawie nie spotkałam.

8. aga_bb2

aga_bb2 New Member

u Bonifratrów 80 zł za wizytę. Byłam, ale nie jestem zadowolona. Pani stwierdziła, że 6 tydzień to za wcześnie, dała mi tylko skierowanie na badania i na usg. Może stwierdziła, że skoro to moje drugie dziecko, to ja już wszystko wiem...

9. kolakinka

kolakinka Member

Wybrałam sie do tego lekarza-dr Jacek Kostrzewa.Super, naprawde jestem bardzo zadowolona i dosyc mam serdecznie tych wszystkich wizyt w centarach medycznych.Tutaj przynajmniej poswiecił mi tyle czasu ile było potrzeba.

10. reklama
  11. Jarmush

Jarmush New Member

Też do niego chodzę. najpierw chodziłam do niego do Lim, teraz chodzę do niego prywatnie. Prowadził moją ciążę. Nie wiem czy jest tani, wydaje mi się, że wszędzie konsultacja prywatna kosztuje w granicach 100 zł ale na pewno jest dobry. Nie jestem pewna też, czy lekarza należy wybierać po cenie :)

12. kolakinka

kolakinka Member

Oj - w Limie sa udani lekarze... zupełna porażka.Nie wiem czy Ci lekarze maja chociaz odrobine ludzkiego podejscia.Maja 20 min i w tym czasie musza sie wyrobic.Nie ,to nie dla mnie...

Poleć forum