reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dodatki - biżuteria, buty, torebki

reklama
Ten Albert Riele jest elegancki
img_prod4871_0_m.jpg
 
Śliczna ta torebka ! Bardzo podobają mi się takie mocniejsze akcenty, ale sama nigdy nie potrafię się zdecydować i kupić czegoś takiego.
 
Nie podobają mi sie szczerze powiedziawszy zegarki z kwadratową tarczą.... Wydaje mi się, że były jednak modne dawno temu. O wiele bardziej podobają mi się klasyczne zegarki z okrągłą tarczą....
sklep-torebki.pl/damskie/torebki/shopper-bags/wloska-torebka-shopper-bag-gladka-skora-bordowa-3551.html
Dziewczyny jakie torebki są modne tej jesieni? Bo zastanawiam się nad mocniejszym kolorkiem:
3059s_1.jpg

O takim na przykład :)
Śliczna torebka[emoji4]

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Faktycznie fajna. Chociaż sama nie wiem czy bym się na taką zdecydowała. Czerwień jest ok, ale nie jest to kolor uniwersalny. I trzeba mieć do niej odpowiednie ubrania. Tak aby wszystko się ze soba zgrywało....

Sama zastanawiam się nad jakąś większą torebką, ale taką, która pasowałaby do adidasów w których w jesiennych dniach chodzi się dość często.Co sądzicie o tej? Znalazłam tutaj: Link do: Torebki Skórzane ♥ sklep-torebki.pl – Najlepszy internetowy sklep z torebkami damskimi – sklep-torebki.pl
3562s.jpg
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry