reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

dodatkowe kilogramy - jak tam u Was dziewczyny?

Dobra dziewczyny, kilogramy kilogramami, ale mamy fajne dzieci:)
Ja czasami nic nie mogę zrobić, bo patrzę na dziecko:)
 
reklama
Heh, ja to miałam w szpitalu... często się w Olka wpatrywałam, teraz mniej, bo obowiązki domowe i Róża. Ale rzeczywiście jest taki czas :)
 
Ja zawsze sobie mówię że podczas karmienia nadrobię zaległości na forum ale zamiast tego gapię się na Arielka :-)
 
Hehe :-)
A ja w ogóle się dzisiaj ważyłam i waga pokazała 79,7kg. Także jest ok, idzie w dół.
 
Ostatnia edycja:
U mnie po 3 tyg waga pokazuje 62 kg, czyli zostały tylko 2 kg, ale zobaczymy czy będę je jeszcze zrzucać, w sumie mi nie przeszkadzają, a od jakiegoś czasu codziennie pozwalam sobie na coś słodkiego i to raczej nie pomoże w zrzucaniu:-p Musze tylko pilnować żeby mi się efekt jojo nie zrobił. Czekam tylko jeszcze te 3 tyg aby móc zacząć ćwiczyć znowu, mam nadzieję, że doktorka mi pozwoli .
 
Pozostało mi 3kg do wagi sprzed ciąży a waga stoi w miejscu [emoji19] ale co sie dziwie jem strasznie dużo jak nigdy a i tak ciagle głodna chodze. Ćwiczyć na razie tez nie będę bo sama czuje ze nie dałabym rady
 
Umowilam sie do gina na kontrole dopiero na styczen ! No i nie wiem co z cwiczeniami. Myslalam, ze zaczne po wizycie, ale to jeszcze 2 m-ce :(
 
Julisia ja też cały czas głodna jestem. Nawet jak właśnie skończę jeść :-/ A rano to aż mnie żołądek boli. Waga stoi w miejscu ale to co przytyłam to już ze mnie zeszło więc jest ok.
 
reklama
A jednak waga moja nie stanęła i wróciłam do tej sprzed ciąży. Jest 60 kg i jestem mega szczęśliwa i jest to jedyna rzecz związana w macierzyństwem, która mnie cieszy. Może brzmi to strasznie, ale póki co tak jest. Myślę, że jeszcze waga mi może spaść, bo jestem w mega stresie przez młodego, a co za tym idzie mam ściśnięty żołądek i wstręt do jedzenia oraz ogólne bóle wnętrzności. Am lovin it po prostu ...
 
Do góry