reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dolegliwosci ciazowe, objawy, zachcianki

a mnie dziś mąż przeciągną po jakimś salonie z drzwiami. ech ledwo wróciłam do samochodu, a w domu zaczął odchodzić mi czop.wyznacznik to żaden, ale zawsze coś więcej :) wieczorem czeka mnie kolejny spacer, tym razem po Leroy Merlin-dalszy ciąg szukania odpowiednich drzwi. może coś z tego będzie :)
 
reklama
o aninaaa czyżbyśmy znowu krok w krok za sobą:-D. U mnie tylko 2 dni do porodu a czop zaczał odchodzić wczoraj albo jakos przedwczoraj w nocy. Mówisz ze to nic jeszcze nie oznaczy???? oby oby jak dla mnie musze jeszcze tydzień wytrwać:nerd:
to jak będziecie w leroy merlin to kupcie nam zestaw naprawczy do wanny akrylowej to juz mężuś dziś juz nie musiałby jechac-ja sie nie wybieram twardo leże- co jeszcze moge zrobic zeby 7 dni wytrwac w dwupaku????
 
hehe asiuk to nawet plany mamy podobne :) zestaw naprawczy mówisz... drzwi są nudnym obiektem a już zestaw naprawczy wyjątkowo :D co do czopu,myślę że nie jest on wyznacznikiem porodu ponieważ w zeszłej ciąży odszedł mi raz a porządnie na dwa tygodnie przed porodem i to w dodatku wywoływanym. skoro chcesz jeszcze pochodzić w błogosławionym stanie to tego Ci życzę :) ja już mam dosyć,niech się mały rodzi,oby nie w nocy :p bo mam lenia :D
 
Mam taka ochote na czekolade albo ptasie mleczko ze oszaleje... :eek::eek:
Gdybym tylko nie bala sie zostawić małej to pewno juz bym sie zajadała!
Do sklepu ok 800metrów ale strach większy.. wiec sie powstrzymuje.
 
dziewuszki pomocy..
po każdej kupce mam krew jak się podcieram.. dzisiaj to było strasznie dużo tej krwi.. co to może być? :-(
dodam że jak robię kupkę to czuje że coś tam mnie kuje w odbycie. Do jakiego w ogóle lekarza trzeba się udać z takimi dolegliwościami?

i spuchła mi dzisiaj warga sromowa.. boli :/ od czego to może być??

ach... same problemy :-(

ps. ja nie w ciąży już ale nie wiedziałam na jakim innym wątku to napisać..
 
Fazerka- a może do hemoroidy??Skubane podobno po porodzie wychodzą jeszcze bardziej niż przed.Ja mam cały czas tego jednego, już się zmniejszył, ale jak bolał na początku, o matko siadać nie mogłam.
Ale z opuchlizną warg sromowych to nie mam pojęcia.Może idź w pon. do lekarza?
 
niki wiem że zaraz po porodzie miałam hemoroida tak mi powiedział lekarz.. ale przy wypisie nic nie powiedział czy jest dalej czy nie.. będę musiała do niego chyba zadzwonić :/

aniaa
wiadomo że z piśką do gina.. ale ze sprawą kupki też?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Fazerka- mnie pocieszyli lekarze, że po porodzie się mogą pojawić:szok:.Na początku będę w środku a potem skurczybyki na zewnątrz.Na samą myśl już mnie wszystko boli.Masz może jakąś maść do smarowania? Delikatną tak asekuracyjnie smarować.
Ale sobie myślę, że skoro gin Cię będzie badał, to "odbyt"też może-kurcze przecież to lekarz;-).
 
Do góry