reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dolegliwosci ciazowe, objawy, zachcianki

Dziewczyny czy któraś z Was odczuwa może bóle w podbrzuszu po wstaniu rano z łóżka lub po zasiedzeniu się? Takie jakby ciągnięcie, że nie można się wyprostować normalnie. A czasami jakby zakwasy po ćwiczeniach. Nie wiem czy to normalne.
 
reklama
Dziewczyny czy któraś z Was odczuwa może bóle w podbrzuszu po wstaniu rano z łóżka lub po zasiedzeniu się? Takie jakby ciągnięcie, że nie można się wyprostować normalnie. A czasami jakby zakwasy po ćwiczeniach. Nie wiem czy to normalne.

Ja tak miewam. Nawet dzisiaj - takie pobolewanie w podbrzuszu, jakby ciagniecie przy wyprostowywaniu :-)
 
Ja od dwóch tygodniu mam bóle ale to bóle pachwin i pochwy. Lekarz powiedział że pewnie tak zostanie do końca ale mam kontrolować szyjkę bo 2 tygodnie temu była na pograniczu normy.
 
Też tak mam, najbardziej czuję takie pobolewania jak leżę. Czasami przypomina się jak to było, jak bolał brzuch na @, bo u mnie takie odczucia.
Za to dzisiaj w nocy strasznie kuły mnie jajniki:eek: jakby ktoś mi igły wbijał w nie. A ból rozchodził się, aż po miednicę i nogi;/

 
Dziewczyny czy któraś z Was odczuwa może bóle w podbrzuszu po wstaniu rano z łóżka lub po zasiedzeniu się? Takie jakby ciągnięcie, że nie można się wyprostować normalnie. A czasami jakby zakwasy po ćwiczeniach. Nie wiem czy to normalne.
Ja mam te bóle ciągle, troszkę pomaga nospa, dzięki niej w nocy tak nie czuję bólu. No ale ja jestem odosobniony przypadek.
Niestety rośnie mi wskaźnik CRP, jeszcze jest w normie ale ciągle rośnie. Jutro się rozstrzygnie kiedy będę miała cięcie. Dziewczyny na wątku styczniowym piszą, że już lada moment do narodzin naszych pociech. A ja pewnie będę pierwsza :-( Dam znać jutro jaka zapadła decyzja.
Pozdrawiam
 
Wlasnie odebralam wynik moczu. I mam pytanie (moze ktoras z Was cos takiego miala)
Wyszlo mi, ze mam w moczu:

-nablonki plaskie- liczne
-leukocyty- 30-50 (norma 0-5)
-bakterie- liczne

Do tej pory zawsze mialam wynik idealny i nie wiem co to znaczy. Miala ktoras z Was cos takiego?
Ide dzis do gin, to mi powie, ale to dopiero wieczorem. A moze ktoras z Was miala cos takiego i wie co to? :-)
 
Melisa ja tam się za bardzo nie znam, ale na bakterie dostaniesz pewnie żurawinkę lub coś podobnego, a leukocyty podwyższone z tego co wiem są właśnie wynikiem zapalenia układu moczowego ... podobnie jak właśnie nabłonki... z tego wynika, że masz właśnie jakieś zapalenie układu moczowego lub coś podobnego - to tak na moje :)
a kiedy idziesz do gina?? jak się denerwujesz to zawdzwoń do niego... ja bakterie w moczu mam od początku ciąży - raz więcej raz mnie i żyję :)
 
Melisa ja tam się za bardzo nie znam, ale na bakterie dostaniesz pewnie żurawinkę lub coś podobnego, a leukocyty podwyższone z tego co wiem są właśnie wynikiem zapalenia układu moczowego ... podobnie jak właśnie nabłonki... z tego wynika, że masz właśnie jakieś zapalenie układu moczowego lub coś podobnego - to tak na moje :)
a kiedy idziesz do gina?? jak się denerwujesz to zawdzwoń do niego... ja bakterie w moczu mam od początku ciąży - raz więcej raz mnie i żyję :)

Ide dzisiaj na 18 :-) Wiec sie wszystko dowiem.
 
reklama
Do góry