reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dolegliwości i samopoczucie lipcowych mam 2017

Dołączył(a)
11 Styczeń 2017
Postów
13
Witajcie!
Chciałabym się wymienić doświadczeniami z mamami ze Szczecina i okolic, które są w podobnym okresie ciąży. Co Wy na to? To jest moja pierwsza ciąża i jestem ciekawa czy większość z nas czuje sie podobnie. Ja mam termin na 19.07. Od niedawna mam straszną zgagę cokolwiek zjem ;-) W dodatku w brzuszku czuję jakbym miała potężnych rozmiarów kamień i nie ma jak się w nocy przekręcić hehe. Ale cieszę się, że są ciepłe już dni bo przynajmniej można zejść z tych ciepłych ciuchów :-)
 
reklama
...ja mam termin na pierwszy tydzien czerwca i nie mogę się już doczekac, bo upały mnie dobijają ! Ja się czuję jakbym sama była jednym potężnym kamieniem, haha.
Najgorsze jest chyba puchnięcie całego ciała, ktore niedawno się u mnie zaczęło... patrzysz w lustro i przestajesz siebie lubić ;).
Ps. W ciąży moje kubki smakowe polubiły nagle kawę, smak piwa !? ( ratuje sie od czasu do czasu bezalkoholowym), no i wątróbkę... której nie jadłam przez całe zycie :D. A zgaga owszem... dopadała, ale na szczęście szybko znikała.
 
...ja mam termin na pierwszy tydzien czerwca i nie mogę się już doczekac, bo upały mnie dobijają ! Ja się czuję jakbym sama była jednym potężnym kamieniem, haha.
Najgorsze jest chyba puchnięcie całego ciała, ktore niedawno się u mnie zaczęło... patrzysz w lustro i przestajesz siebie lubić ;).
Ps. W ciąży moje kubki smakowe polubiły nagle kawę, smak piwa !? ( ratuje sie od czasu do czasu bezalkoholowym), no i wątróbkę... której nie jadłam przez całe zycie :D. A zgaga owszem... dopadała, ale na szczęście szybko znikała.
 
...ja mam termin na pierwszy tydzien czerwca i nie mogę się już doczekac, bo upały mnie dobijają ! Ja się czuję jakbym sama była jednym potężnym kamieniem, haha.
Najgorsze jest chyba puchnięcie całego ciała, ktore niedawno się u mnie zaczęło... patrzysz w lustro i przestajesz siebie lubić ;).
Ps. W ciąży moje kubki smakowe polubiły nagle kawę, smak piwa !? ( ratuje sie od czasu do czasu bezalkoholowym), no i wątróbkę... której nie jadłam przez całe zycie :D. A zgaga owszem... dopadała, ale na szczęście szybko znikała.
To rzeczywiście już niedługo. A gdzie planujesz rodzic? I do jakiego lekarza chodzisz? Slyszalam że ostatni miesiąc jest najgorszy. Wszystko przede mną az sie boję. Ale trzymam kciuki żeby poród poszedł gładko i prawie bezboleśnie hehe ☺
 
Wybieram Zdroje ze względu na komfort, ale gdybym miała jakiekolwiek problemy w trakcie ciąży, to wybrałabym Pomorzany ze względu na świetną kadrę. Police odradzam, jest to rowniez opinia prywatna pracujących tam lekarzy :)
 
...a masz juz wszystko przygotowane :) ? Korzystaj póki masz energię, bo ona odejdzie ;) Ja ostatnio za bardzo polubiłam łóżko...
 
reklama
Ja też wybrałam zdroje ze względu na to że blisko mieszkam i świetny sprzęt. Powiem Ci, że powoli zaczęłam właśnie kompletować wyprawkę. Teraz były fajne obniżki w bebeclub więc zakupiliśmy łóżeczko, materac i parę pierdół. Ja leżełam od 2 do 4 mca dużo w domu bo mialam przeokrutne mdłości nawet patrząc na kuchnię mnie mdliło więc tam nie chodzilam. Dlatego wiem co to zle samopoczucie w ciąży ;-))))))) a nastawiasz sie na naturalne rodzenie? Heh
 
Do góry