reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dolegliwości naszych Maluszków....

Dzikidzik jeszcze nie wykupiłam recepty jak tylko to zrobie to zdradzę szczegóły. Wiem tylko, ze ten fluor jest w kropelkach, Oliwia ma dostawać 2 kropelki co 2 dzień. A tak wogóle towszystko zalezy od zawartości fluoru w wodzie która nasze dzieci dostają:nerd:

A tak w ogóle to używacie tylko wody mineralnej????

edi
- pewnie kolejne zęby, Oliwia tez tak robi. Uwielbia gryźć pieluchę;-)
 
reklama
Edi ja też myślę że to mogą być ząbki. :tak:Pati też wsadza do budzi wszystko co może , najbardziej lubi klucze od mieszkania. :-DWody mineralnej Pati ani razu nie miała w ustach, tylko kranówa. :tak:Nie można dziecka trzymać pod kloszem :no: musi trochę zarazków i wypić. :tak:Chociaż przegotowanych.:-D;-)
 
Ola rano dostała gorączki:-:)-:)no: To znaczy już w nocy była jakaś cieplutka jak ją karmiłam, ale byłam tak nieprzytomna, że jakoś mnie to nie zaniepokoiło. Dopiero jak rano się obudziła, teściowa zobaczyła, że ma jakieś kolorki, zmierzyła jej temperaturę i miała 38,5, do tego trochę kataru. Dała jej Ibufen. Od razu umówiłam się do lekarza, żeby nie zostać z choróbskiem na weekend. Urwałam się z pracy, bo pożytku ze mnie już żadnego i tak nie było. Temperatura spadała i w sumie przed samym wyjściem do lekarza nie miała już wcale. Ma tylko lekko zaróżowione gardziołko.
Przy okazji ją zważyłam, no i niestety brak apetytu przez ostatnie 2-3 tygodnie dał efekty, bo przez miesiąc przybrała tyle ile powinna przez tydzień:no::no::-(. Dostałam skierowanie na morfologię, żeby sprawdzić czy nie ma anemii, jakieś witaminki na apetyt.

Taki mam zrypany humor przez to, że nie wiem. Strasznie mi smutno. Martwię się tym jej apetytem
 
MAGDA na pewno wszystko bedzie dobrze, teraz jest tak gorąco, że może dlatego nie chce Ci jesc a morfologie warto zrobic. Dużo zdrówka dla Oleńki.
U nas masakryczny dzień... Anieli wyrzynają się na raz 4 zeby, 2 górne jedynki juz lekko kuja pod palcami ale wyłaza tez chyba dwójki bo prześwituja przez dziasełka. Aniela cały dzień marudna, jesc nie bardzo chce, kupsko walnęła takie, że nie wiedziałam, z której strony zaczac ją myć. Chciałam dac jej na noc paracetamol ale usneła przy cycu, zobaczymy jak minie noc. Mam nadzieję, ze dobrze interpretuję te marudzenia, ze to zęby a nie nic poważniejszego:sick::eek:

 
No a ja dziś się jeszcze dopatrzyłam,że dolne jedyneczki do tyłu są mocno zszarzałe:crazy::zawstydzona/y::crazy: może to faktycznie próchnica i ona daje w kość Młodemu:confused2::crazy::confused2:
No i na dobranoc dostał małą wysypkę tuż za uszkiem:confused2:dałam wapno,może do jutra zniknie:crazy:
 
Ola wieczorem znów dostała większej gorączki (38 stopni):-(. Pierdołka moja mała. Aż boję się jak będzie w nocy, chociaż temperatura podskoczyła jej już dzisiaj w nocy i normalnie spała. Upojny weekend mi się szykuje
 
reklama
Magda na pewno wiesz, ze temperatura wieczorem zawsze się podnosi! nawet jeśli będzie spokojnie spać i będzie gorączkować to temperaturę trzeba zbijać!:sick:
bedzie dobrze!:tak: a z tym niejedzeniem to może właśnie przez to przeziębienie, wiem że już wcześniej mniej jadła, ale może już zaczynało się to podziębienie co? buziaczki dla Oleńki:-)
Anielce życzymy bezbolesnego wyrzynania!:tak::-)

Maja ok. godz.3 płakała do ok 4. Nosiliśmy ja na zmianę, już padałam na pysk, bo o tej godzinie to ja jestem ćma:-:)eek: w końcu dałam jej paracetamol i zasnęła po kilku minutach!:happy2: ach te zębiska!:no:

 
Do góry