reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dolegliwości naszych Maluszków....

reklama
Madziu to super, że Oli morfologia wyszła Ok. Moj Dominik teraz przechodził trzydnówkę. Ledwie co ospę przeszedł a tu jeszczetrzydnówka się przyplątała. Nie mam na nic czasu a zwłaszcza na internet. Szczęście, że chociaż ta wysypka oznacza koniec choroby bo jesteśmy już zmordowani.
 
Jejkusss! :-( Zuzia dzis zrobila 2 razy taka kupke,ze nie wiedzialam,za co mam sie najpierw zabierac. :-( A nic nowego nie jadla,wiec skad te rozwolnienie? :-( :confused: :-( Mam nadzieje,ze to "tylko" od zabkow,bo ciagle czegos szuka w buzi,ale buuu,no ile to moze trwac te ich wychodzenie? :-( Eh... :dull: :sick:

Dziewczyny,powiedzcie mi,czy ktoras z Was uzywala czegos na ugryzienia komarow? Tydzien temu,jak bylysmy u Mojej Mamy nad jeziorkiem,to Zuzie w kilku miejscach ugryzly te paskudztwa. :wściekła/y: No i ma takie bomble jeszcze. :sick: Czym mozna je zwalczyc? Pewnie ja to okrutnie swedzi,eh... :sick:
 
Agutku Przemo od kilku dni robi dziennie z 5 takich kupali,że ma często nawet body czy rajstopki zabrudzone.Ale to zapewne od ząbków, bo też niczego nowego mu nie serwowałam.
Co do komarów to niestety nie pomogę bo nas na szczęście żaden nie ugryzł w tym roku tfu tfu odpukać.
Co do dolegliwości to od czasu kiedy Przemciowi rosną na raz praktycznie te cztery ząbki to po prostu koszmar:zawstydzona/y::-:)no: potrafi wstać o 4 i przez 7 godzin tak marudzić że nie wiem, nic mu nie odpowiada,wszystko jest źle, poza noszeniem na rękach,jejku niech mu już te ząbki wyjdą bo ja się wykończę:zawstydzona/y:
 
Skąd ja znam to nocne budzenie i marudzenie:zawstydzona/y: Wojtek tez sie ostatnio często w nocy budzi,no i ślini się i wszystko pcha do buzi.Poza tym to u nas odwrotnie kupy twarde,aż widzę,że sprawiaja mu trudność:zawstydzona/y::sorry::zawstydzona/y:

Agutku ja kupiłam taki żel DAPIS on jest pzrznaczony dla maluszków,ale slyszałam,że też fenistilem można smarować.Ten dapis kosztuje 12zł.do kupienia w aptece;-)
 
Ja kupiłam Fenistil ale nie używałyśmy bo Pani w aptece poradziła mi bardzo dobry środek przeciw owadom (jest na komary, meszki, kleszcze,osy, pszczoły, wszy i muchy) można go stosowac od 1 m-ca zycia dziecka a nazywa się ANTISOL i kosztuje 9 zł.
 
reklama
Do góry