reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Drzemki dzienne i rozkład dnia

Boszeee u nas to samo. Chociaż tyle mojego, że wasze dzieci tez wybudziły sie ze snu zimowego i też wstają o świcie. Dzisiaj pobudka o 6.40, a jeszcze dwa tygodnie temu trzeba ją było budzić do żłobka!!!!!
 
reklama
no u nas 6.45 więc nie jest tak tragicznie. Ja pospałam do 9 :-D. Za to ma 37.2 ale nie kaszle ani nie ma katarku. Tylko marudzi . Teraz poszła spać. Zeby tak chociaż 2 godizny pospała bo mi jeszcze ostatnie okno zostało do wymycia uff:sorry:
 
mój Mirek wstaje ( budzę go ) wcześnie - przeciętnie o 5:30 - 6:00. O 6:30 już wychodzimy z domu ( bo zawozimy go do babci) - teraz śpi do 6:30 - bo moja mama miała operację na kolano i na razie jest ze mną w domu ( a ja wziełam wolne i siedzę z nimi)
 
A Pola jak zasnęła wczoraj na dworze, na huśtawce o 17.30 tak wstała dzisiaj o 7.30!!!!!!!:szok::szok::szok::szok:
A najlepsze jest to, że zazwyczaj rano jak wstanie woła mnie, żebym przyszła do jej pokoju słowami: Hej mamusiu- kolego co robisz, choć do nas :tak:, a dzisiaj wstała i pierwsze co usłyszeliśmy to piosenkę Panie Janie!:tak::-D Wchodzę do pokoju, a ona leży sobie na łóżku, na kołdrze i śpiewa:-)
 
Judyta tez wstaje wczesnej niz zwykle ale to dlatego ze chodzi spac wczesniej juz kolo 10-11.wstaje mi kolo 9 rano i tez udalo mi sie juz tu wyuczyc ze gdy nie idziemy z rana na grupe mama spi jeszcze z jakas godzinke a ona sama bawi sie u siebie:)
 
reklama
Do góry