reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Duże jest piękne :-)

mamuska a musisz to ciągnąc????????? nie wazne czy na priv v\czy na ogólnym bylo minęło a jak Fanti bedzie chiala to napisze a jak nie to nie. I każda z nas bedzie miala swoje obiektywne spojrzenie na kazdy temat tu poruszany ...
 
reklama
a tak milo było, kazda z nas a włase zdanie i ma prawo je wpowiadć , czy kmu sie ie podoba ma prawo odpowiedziec ale widze ze robią się jakieś drurne przepychanki, nie podob mi się to....:-(
zgadzam sie:tak::tak::tak:
po to jest forum zeby wypowiadac sie, dyskutowac i wiadomo ze kazdy ma inne zdanie
 
HEJ jestem tu nowa i chciałam się podzielić moimi problemami z wagą.Mam 33 lata 166 cm wzrostu i az 66 kg:szok: W drugiej ciązy przytyłam 25 kg po porodzie schudłam 20 niestety te 5 zostało i po przestaniu karmienia piersią niestety powoli waga rośnie:-(
witaj
marzy mi sie taka waga jak twoja:zawstydzona/y:
 
HEJ jestem tu nowa i chciałam się podzielić moimi problemami z wagą.Mam 33 lata 166 cm wzrostu i az 66 kg:szok: W drugiej ciązy przytyłam 25 kg po porodzie schudłam 20 niestety te 5 zostało i po przestaniu karmienia piersią niestety powoli waga rośnie:-(

Chciałabym mieć taki problem z waga.....przy takim wzroście z tą wagą wyglądasz na pewno bosko!!!:tak:Nie twierdzę,że my nie jesteśmy cudowne,ale to nie ten kaliber,skarbie...(mam nadzieję,moje kochane mamy,że nie czujecie się urażone???
wiem tez doskonale,jak źle można czuć się z dodatkowymi kilogramami,nawet jesli jest ich tylko 5...więc WITAJ W NASZYM GRONIE!
 
hej laseczki moje:happy:
Anek jak ty masz problem z wagą to......kochana toć to waga idealna ja przy wzroście 172 cm chciałbym choć te 70 ważyć:eek:
Dzieciaki moje starsze się feriuja u dziadków nad morzem ja w ramach ich nieobecności ugrzęzłam w porządkach i normalnie doznałam szoku ile moje dzieci nagromadziły dupereli w swoim pokoju:szok::szok::szok::szok:karteczki karteluuszki patyczki listki popsute zabawki elementy od bóg wie czego:szok::szok::szok:no ale jeszcze ze 2 dni i będzie błysk:-D:-D
Antocha zmagał się z katarzyskiem i lekką gorączką ale przeszło wraz z przebiceim sie równocześnie wszystkich 4:eek:
Ja zaczynam się diecić tzn diecę się od 1 lutego co by wiosną choć w jedne spodnie się wbić bez ogromnej fałdy nad spodniami i co by uniknąć pytań kiedy rozwiązanie:eek:lub ooo odważna pani na 4 sie zdecydowała:eek:
a mowa była o walentynkach:eek:no my jakoś ich nie celebrujemy tak się składa że 12 lutego mój P ma urodziny a 16 lutego mój Adaś więc walentynki to takie swięto pomiędzy:baffled:w ubiegłym roku to chyba nawet o nim zapomnieliśmy:sorry:ale 2 lata temu w walentynki poczeliśmy Antoszkę:-p:-D
 
Witam się i ja. Mam na imię Asia i także należę do grona puszystych. Mam 181 cm wzrostu i ważę 90 kg :(. W ciąży przytyłam 14 kg i już 2 m-ce po porodzie wróciłam do wagi wyjściowej. Pozostało mi trochę więcej niż kiedyś skóry na brzuchu. Noszę rozmiar 44-46, a i czasem 48 w zależności od firmy.
Nigdy jakoś szczególnie się nie odchudzałam, choć były momenty że ważyłam mniej. Kiedyś przez kilka miesięcy stosowałam Meridię, udało mi się zrzucić 12 kg:) ale po odstawieniu tabletek (a brałam je 4 m-ce) jakoś nie pilnowałam kaloryczności posiłków i to co zgubiłam wróciło w czasie roku.
Uwielbiam słodycze...
Tyle tytułem wstępu :) Mam nadzieję że przygarniecie mnie do swojego grona.
 
Czesc babki.Dawno mnie tu nie bylo ale powod jest!
Na poczatku powiem ze takich przepychanek nie lubie,bo zawsze koncza sie nie milo.No a walentynek nie obchodze i jestem za wiekszoscia ze milosc okazuje sie w inny sposob.Dla mnie tez sa to dobre gesty ze strony mojego meza i ja je doceniam i wtedy czuje wlasnie ze mnie kocha.Nie sadze zeby obsypywanie prezentami,kwiatami bylo wylacznie wyrazaniem milosci.


Noo dobra ale ja nie o tym,wpadalam wam przekazac nowine.
Zaczne od tego ze nie wpdam czesto bo choruje.Leze teraz w domu w lozku od piatku bo mam infekcje nerek.Ale teraz uwaga w poniedzialek dowiedzialam sie ze zostane mama BLIZNIAKOW!!!Nooo i jestem szczescliwa i jescze caly cas w szooku!!
 
reklama
Gastone super no gratuluję bliźniaki jupiiiii ale fajnie:tak::tak::tak:a nie zszokowała cie początkowo ta wiadomość?????????no i dużo zdrówka:tak::tak::tak:
 
Do góry