reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dwa pecherzyki ?

Nie potrafię zrozumieć dlaczego lekarze nie zawsze informują, że ciąża jest bliźniacza. Ja wiem, że może być różnie, że czasem jeden zarodek ulega resorpcji, ale mimo wszystko uważam, że to jest ich obowiązek i nie ich rola jest decydowanie co przekazać a co nie. Jakoś mnie to wkurzyło, że @Aga178 musiała iść prywatnie na USG żeby się dowiedzieć w jakiej jest ciąży. Grr...
@Aga178 bliźniaki są super! Wspaniale się patrzy jak razem rosną 🥰 Trzymam kciuki, żeby wszystko potoczyło się dobrze 🥳 gratulacje
Dziękuję bardzo 🥰 . Liczę że wszystko będzie w porządku mocno w to wierzę.
Cieszę sie że doradzono mi pójść prywatnie na usg bo nie wiem jak długo bym nie wiedziala że to ciaza blizniacza.
 
reklama
Do góry