reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dzidziunie jak lalunie, czyli ciuszki i inne cacuszka dla Maluszków

mada- płaszczyk prześliczny, sama chętnie bym się w taki wbiła:-);-)

jak patrze na te wasze rozmiary bucików i ubrań, to jestem przerażona:szok::szok:
julia w dalszym ciągu włazi w 86:zawstydzona/y: i w buty 22:sorry2:
 
reklama
Ewa, nie pozostaje Ci nic innego jak sie cieszyc ;-) U nas Jagoda wchodzi w buciki 25 chociaz sa ciut przyduze (ale na zime jej chyba kupie juz 26) a ciuchy to 104 sa w wiekszosci bardzo na styk.
 
Natek nosi butki 24, ubranka 98 i niektóre jeszcze 92.

W zeszłym tygodniu, na bilansie dwulatka (zaległym :dry:) wyszło, że waży 12 kg i ma 90 cm.
 
to muszę zajrzeć do 5.10.15 Wojtek stamtąd bluzy uwielbia:tak:
Alka stopa 16 cm (buty 27), góra rozmiar 104, dół 98:-D
 
Ewa- i czym Ty sie przejmujesz??
u nas stopa 16 rozm 104-110 zależy od firmy,ja sie śmieje że mam cielaczka w domu:zawstydzona/y::-p;-) no i 16kg choc chyba gruba nie jest :-p
 
U nas but w rozm. 22-25 w zaleznosci od firmy :-p, ubrania 98-104 :tak:

Sara bedzie w tej chwili wazyc z 14kg i ma ok. 92 cm wzrostu :tak:
 
reklama
Mada - swietny ten plaszczyk:tak:, sama bym taki chciala;-)

Pszczola nosi ubranka w rozm. 92 i 98, a buty 23 (juz powoli z tego rozmiaru wyrasta):tak:

Leika - dzieki za cynk o 5.10.15, musze mamie powiedziec;-):-D
 
Do góry