reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dzidziuś styczeń/luty 2012.

hej słoneczko
Ja chodze podobnie jak ty w dresach abo starych legginsach:):) ale czas sie zebrac i pojechac na jakies zakupki:):):):)
U nas dzis okropnie w nocy wiało, nie mogłam cos spac. Mała sie ruszala i teraz pewnie spi sobie slodko:):):):):) moze i ja sie tez poloze:):):):)
wiesz ja mam super tesciowa:):):) wesoła normalna kobietke:):):), mam dzis chec na jakies ciastko z kremem i bita smietana:):):) ach jak wpadne do cukierni:):):):)
w poniedzialek wybieram sie do dentynsty na przeglad zabków, Synusia też zabiore niech sprawdzi czy wszystko ok z ząbkami:):). pozdrawiam cie gorąco. buziaki.



 
reklama
Hejka! Jutro wizyta już sie nie moge doczekac co mi powie doktorek! Podziwiam Cię za dentyste ,bo ja mam takiego pietra że hoho. Wiem że powinnam iść bo mam troche do leczenia,ale tak mnie pewna dentystka zraziła że teraz wole rodzić dzieci niż chodzić do dentysty!Kurcze to Twoje maleństwo też tak rozrabia,czasem jak się ułoży z przodu brzucha to jakbym już miała rodzic taki mam brzuchol,a jak ucieknie na plecy to wcale nie widać że jestem w ciąży! Jak zachcianki? Mnie już przeszły winogrona i teraz pochłaniam mandarynki średnio kg na dzień! Po malutku szykujemy się na pasowanie,mamy w czwartek,ale u nas to będzie wielka feta już w środe zaczynamy przygotowania bo szalone mamusie nawet księdza proboszcza zaprosiły chociaż dzieci religie mają z katechetką,a no i rodzice obowiązkowo parami!Dzieci dostaną dyplomy,czapki,rogi obfitości,a później wielka wyżerka!Ciekawe jak to będzie! Dotarło właśnie do mnie że nie mam żadnych gaci na środe i w co ja się ubiore:szok:? Musze chyba chłopa wyciągnąć do tesco! Wiesz tak sobie myśle że albo tza ten nasz wątek zrobić zamknięty (ale ja nie bardzo wiem jak to zrobić),albo z pisaniem przenieść się gdzie indziej,bo i tak tylko we dwie tu piszemy,a czyta nas dużo osób! Pozdrowionka!
 
hej:):p):)
Znów sie poryczałam ze śmiechu z tych twoich gaci:):):):):)
ja wybiore sie chyba w koncu w niedziele na gielde tez za gaciami:):) w środe mam usg na 16:15 mam nadzieje ze jajka nie urosły:):):)
z zachciankami to naszlo mnie na mleko wiejskie od krowy i porzez trzy dni pilam jak zaczarowana te mleczko:):):). Jarka ciocia ma 7 krów wiec pojechalam po mleczko, ale dzis juz mi sie nie chce mleczka ale zoastal mi serek i smietana:):):). pojade pozniej do biedronki za male zakupki bo juz sie makarony pokonczyly. potem wezme sie za obiadek.
dokladnaie tak jak u ciebienjak dzidzia sie ulozy przodem to brzusio duzy jest:):):) a jak kopie fajnie:):):):) nuziaki dla was::):):)



 
A ja dzisiaj posiedziałam przed kompem na allegro i znalazłam gacie w sam raz dla nas(rozmiar nawet do5XL) i naszych maleństw i jutro jak tylko dostane wypłate to musze je zamówić nio i jeszcze ocieplane leginsy za 10 zł znalazłam.Warto czasem troche poszperać w necie na allegro!Jak jutro wróce od doktora,a wizyte mam na 12 to dam znać czy jajec ni ma (oby nie było)Widze że musze częściej pisać bo przynajmniej dbam o Twój dobry nastrój!:rofl2:
 
hej no to super
Majeczka jak malowana:):)
a my jutro na usg na 16;15 jedziemy i mam nadzieje ze tez napisze o braku jajek:):):):)
to mąż pewnie dumny jak paw:):)a teściowej mina zrzedla jak jej powiedziales co?
buziaczki dla was



 
Z teściową się nie widziałam,ale nic jej nie będziemy mówić mina jej zrzednie jak się mała urodzi!Moge wreszcie kompletować wyprawke!Pozdrowionka i czekam na wieści!
 
Hej
Nasze maleństwo nas zaskoczyło, tylko przez pare sekund pokazało łódeczke lekarz nie zdążył stop klatki zrobic, bo Mała schowała sie pupą na moj żołądek lewą rączką zakryła swoje narządy a druga prawa wzięla do buzi i odwróciła główke jakby chciala powiedziec że nie będzie dzis pozować i pipki nie pokaże. uśmiałam się jak nie wiem, z drugiej strony chcialam miec pewność w 100% że jest dziewczynka. więc z lekka nutka niepewności musze zaczekac do 28 listopada, wtedy pogolądamy ją ponownie by zobaczyc co wczoraj chciała tak ukryła:):):):)
Pozatym to świetnie sie rozwija:):):) waży między 1500 a 1700gram i mieży 45 do 47 cm:):):):).
mówię ci zabawanie to wygłądało jak sobie w kilka chwil rączka zakryła łódeczke i ten paluszek do buźki:):):)




 
Witajcie kobitki! Co tam u Was bo u nas zimno mglisto brrr,a do tego dopada mnie jakaś chandra wszystko mnie denerwuje! Wczoraj mówiłam mojemu mężowi że jakbym miała pewność że dzidza urodzona w 7dmym miesiącu będzie cała i zdrowiutka to za 2 tyg mogłabym urodzić normalnie siebie nie poznaje jakie mam głupie myśli!Dostałam dzisiaj troche różowiutkich łaszków dla dzidzi,a jutro jade na jakieś zakupy dla małej! ?Zamówiłam sobie w sobote na allegro spodnie nawet cena znośna bo z przesyłką 53,50 mam nadzieje że już do końca ciąży będą mi służyć! Ja mam wizyte 29 listopadai do zrobienia aż 4 badania.Koniec ględzenia musze się zebrać i zrobić coś pożytecznego bo mam strasznego leniwca!
Pozdrowionka
 
reklama
hej
Znam te huśtawki doskonale, ja mialam 3 badania do zrobienia siki morfologia i cos tak jeszcze hg cos tam, zwiazane z zółtaczka ....... w srode je odbiore:):):):):)
byłam dzis u koleżanki na urodzinach 40 -tych nie pilam nic procentowego tylko wode i sok z czarnej porzeczki, pojadalam ze ledwo oddycham ale nie mogłam sie oprzec tym pysznościa:):):)

Patryczek cos kaszle, bylam z nim dzis u lekarza powiedział ze to przeziebienie i zapisal esberitox i tabletki na kaszelek:) wiec nie pojdzie jutro do szkoly bedzie musial siedziec w domku i kurowac sie, bo w szkole duzo biega to wiesz zaraz by mu sie kaszel nasilal. a tak przesiedzi kilka dni w domku moze w czwartek jak mu przejdzie to zaprowadze go do szkoly.
buziaczki dla was




 
Do góry