reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dzidziuś w obiektywie:)

reklama
8po2.jpgkbzb.jpg
"Mamo! Popatrz jak pięknie trzymam główkę" :)
 

Załączniki

  • 8po2.jpg
    8po2.jpg
    13,8 KB · Wyświetleń: 50
  • kbzb.jpg
    kbzb.jpg
    12,7 KB · Wyświetleń: 50
czekolada - zdolnego masz synka
Nef - jaki śmieszek
Fel - skąd ja to znam, te ślinienie się....
anka - bombowa mucha! Pewnie odbijał kuzynom wszystkie dziewczyny z osiemnastki:-):-):-) Fajny miałaś pomysł z tą muchą, by synkowi dodać szyku i elegancji, bo z dziewczynką to zawsze jest prościej (opaska, sukienka i inne pierdołki)
 
Wiosna - dzięki,tego "strojenia" mi właśnie brakuje...Mamy dwie muszki na "specjalne okazje" i kupiłam jeszcze chustkę, co by ją wiązać na szyjce. Jeszcze nie założyliśmy jej, ale okazja będzie, bo w rodzinie 3 Anny i dwie kuzyneczki urodzone w okolicach 26 lipca, więc dżamprez bez liku... W tym szykowanie grilla imienionowego mojego, jak nick wskazuje :-)

czekolada-dzięki :*
 
ALe słodziaki te nasze chłopaki ;-)

Anka mucha genialna i z nimi tak na czarno ubranymi wyszło bomba foto :-)
Czekoladko podnosisz mnie na duchu bo Olek tak samo wysoko trzyma główkę :-)
 
Felidae to tak pierwszy raz się zdarzyło, że trzymał tak wysoko i tak długo i na dodatek się śmiał :) Generalnie wszystko zależy od jego humoru, ale zauważyłam że jak go nosze na rekach to nie muszę aż tak bardzo już asekurować głowy :)
 
wiosna piękne zdjęcie, jak mi się takie artystyczne podobają hmmm :-)
Phelania każde dziecko rozwija się inaczej i na pewno nadrobi do brata a jeszcze może go przegoni :tak:
olk86a Diabełek Boooski ale super zdjęcie :-)
Nef jaki radosny przystojniaczek heh :-D
czekolada jaki Mikołaj silny, pięknie trzyma glówkę:tak:
anka mucha wymiata:-)
Feli moja też zaczyna się ślinić trochę mniej ale Twój starszy, to chyba taki etap ;-) i jaki słodziak jest z Oleczka
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry