reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dzieci - badania profilaktyczne, szczepienia, pielęgnacja

reklama
krupka jeżeli to ta szczepionka potrójna to idż, powiedz, że chcesz szczepic w innym terminie lub wogóle i podpisz im świstek, że jest to Twoja decyzja. Oni musza miec to na papierku bo inaczej obrywa im się za niedopełnienie obowiązków.
 
słuchajcie, ja ostatnio zauważyłam ze Zuzia ma jakoś odstający brzuszek, moja mama powiedziała, ze to z powodu braku wit. D, bo my po skończeniu wakacji nie dawaliśmy Zu ponownie, jakoś tak wyszło ...

jak brzuszki waszych dzieci?
jak mama zaczęła mi gadać o krzywicy, to się wystraszyłam ..
 
gaal - Jas tez ma odstajacy brzuszek i co gorsza pepek nadal mu wychodzi :-( Lekarka mowial ze jak sie rozrusza i wzmocni miesnie brzuszka to mu wklesnie, no ale poki co od 2 miesiecy biegania poprawy nie widac :no:
Witaminy D tez nie dajemy - lekarka kazala dawac Vibowit Bobas i Jas pil chetnie, ale ostatnio w aptece nie byl owiec kupilam Marsjanki Bobas ale tego jzu nie chce :baffled:
 
U nas to samo co u myszki z brzuszkiem i pempkiem i jeszcze czuję leciutko niezrośniete ciemiączko. My dajemy cały czas wit. D a ostatnio znowu Cebion multi, bo jeszcze mam, no i jest wydajny.
 
reklama
Uff, to mi dziewczyny ulżyło, bo to znaczy że jest to chyba częściej spotykane niż nie ...
 
Do góry