reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

***DZIECI WRZEŚNIÓWEK***

Beacia pisze:
Jak to możliwe Melanie że byłas już w domciu zaraz na drugi dzień? U nas obowiązkowo trzy doby musza minąć zanim cie wypiszą u was nie? Jak tak to spoko, tez bym tak chciała.

sama nie wiem jak to możliwe ;D
tak jakoś wyszło
kazali iść do domu, to poszłam ;D
 
reklama
Dzieki Melanie ;) ;D

nasz anioleczek zaczyna potwierdzac regule, ze przez pierwsze 2-3 tyg. dzidzia je, spi i jest grzeczniutka, a potem wychodzi z szoku po porodowego i zaczynaja sie harce ;)
wygladam i czuje sie, jak senna zjawa, a usypianie zaczyna zajmowac coraz wiecej czasu...
dzis w nocy nawet suszarka poszla w ruch, jak na razie sprawdza sie i skutkuje ;D

ide wyjac pranie
i zjesc kolacje - poki nasz slodziak spi :)
 
Hehehe, była dzis u nas Pani doktor pediatra i tez mówiła o suszarce, ze działa rewelacyjnie :D :D
A ze nasz malutki wkracza w "okres kolek" to tez zamierzam wypróbowac ;D
Mam nadzieje, ze zadziała, bo juz mam dosc noszenia Go przez cała noc na rekach, tym bardziej, ze przybiera jak na drozdzach ;D
Juz całe trzy kilo, hihihi :D :D :D :D
 
Isiaczek gratuluje synkowi tak dużej masy ciałka ;D

i na kolki też suszarka ??? :o
narazie używam jej do osuszania rany - jak położna przykazała

opowiedzcie cos więcej o tym sposobie na kolki
Paris miała dzisiaj pierwszy raz :( i z tatusiem czuliśmy się jak byśmy zrobili jej krzywdę, bo nie wiedzieliśmy jak jej pomóc
na szczęście dlugo to nie trwało....
 
Blanuś, sposób z suszarką usypiaczem extra.
U Majki pamiętam jak przez mgłę, bo trochę to temu było, świetnie działał odkurzacz, pięć minut porządkowania podłóg i mała spała, a jak to nie pomagało, to niestety rajd samochodowy dookoła osiedla. Samochód to jednak w jej przypadku był strzałw dychę. Dalej jest. ;)
 
My wczoraj byłysny w przychodni na wizycie u pediatry. Mała waży już 3630 g. Duża panna się z niej robi ;D
Na całe szczęście kolka była tylko raz i aby tak zostało do końca. Ale z usypianiem to też już mamy problemy. Nie bardzo jej się chce spać. Wieczorami mi czasmi już mleka w piersiach brakuje więc jej musze butelkę dac. To ja na cztery godzinki usypia a pomagaja jej w tym kołysanki z płyty.
 
cześć ..laski..:)..macie słodkie maleństwa..:)..oglądam i ryczę takie są śliczne..;0..wyglądają jak maluśkie elfiatka..:)..jak wam zazdroszczę..i nie mogę doczekać sie juz swojego malucha..:)
 
reklama
Do góry