reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

***DZIECI WRZEŚNIÓWEK***

reklama
no doczekałam się ,,obejrzałam wszystkie!!!!
Izis Kuba rosnie w oczach, fajny kolezka
Winia Natalka cudowna, taka kształtna, piękna panna z niej wyrośnie
Kociak nie narzekaj na Martynkę , bo na zdjęciach wygląda na spokojną dziewczynkę
niezły zboczeniec, hihi

 
Kociaaaak, no wreszcie pootwierałam zdjęcia, aleś mi kobito cierpliwości żżarła... ;D ;)
Nie bój żaby , jak zaczynałam swoją działalność  ::) ;D na forum to podobnymi koszmarnie wielkimi zdjęciami męczyłąm babeczki...
Córcia cudeńko, nic a nic nie widać po niej choroby którą przechodziła.

Winia, Natalka cukiereczek, galowo ubrana, i już nie jagodowa...jak mój bidny Krzyś.Wstydzę się z nim z domu wychodzić bo mnie zaskarżą...

Izis, a od ilu lat można Kubulka oglądać, bo krzychu i Majka są fanami zdjęc na forum  ;)... Kubuś bardzo się zmienił, zmężniał czy co  ::)Przystojniak się robi.

Tunia, Rozalcia to taka rozsądna dziewuszka, po mamusi... Spojrzenie ma zabójczo urocze  :laugh: A bułeczka, widać służy...
Rozalciu, bądź cierpliwa, niedługo cycusia pociągniesz, tylko mamusia batalię jedną maleńką musi wygrać.

Paris, ty mała strojnisiu  ;), ale z ciebie miska polka rośnie. Melanie, powinnaś zastrzec sobie prawa autorskie, bo jeszcze jakaś firma reklamowa wykorzysta to cudeńko...  :-* :-* :-*

Majka Beatki, ma tak śliczne oczyyyska że łoch, nie jeden wrześnióweczek będzie do nich wzdychał...Zawsze marzyłam o takich węgielkach...

No i Mati, nasz top fryz strony 24, aż żal że mój Krzysiek taki łysy, nie może nadążyć za fryz-modą...
 
reklama
ufffffffff wreszcie mi sie pootwierały te fotki Martynki. ::) ::) Kociak ona jest słodziutka i tak sie fajnie przeciąga jak się obudzi... i całkiem ładnie chwyta zabawki  ;)

Winia Natalka bardzo urosła taka duża dziewczynka już się z niej zrobiła a z krasnalem się nieźle zaprzyjaźniła ;D

Izis  Kuba facet na sto dwa JOŁ ;D
 
Do góry