reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

dzieciaczkowe menu

Dziewczyny,

wczoraj przyszła do mnie paczka ze Streetcom'u. Zostałam ambasadorką Gerbera. Właśnie testuję mleko następne 2. Mleko to, jak każde mleko dla malucha zawiera dużo składników odżywczych typu białko, minerały, witaminy i kwasy tłuszczowe. Producent twierdzi, że ma też kultury bakterii Lactobacillus. Hmmm, nie jestem w stanie stwierdzić, co tak naprawdę w tym mleku jest, ;) ale Karolinka jak narazie zjada ładnie całą butlę. Bólu brzuszka ani innych dolegliwości nie odnotowałam. A wy co sądzicie o mleku tej firmy? Może któraś z was chciałaby próbkę?
W tej kampanii marketingowej są jeszcze miejsca,trzeba zarejestrować się tylko na stronie www.streetcom.pl i wypełnić ankietę.
 
Ostatnia edycja:
reklama
U nas krupniczek bardzo chętnie mała jada, jajeczniczkę też, na parze nie, ale na masełku owszem ;))
U nas z jedzeniem jest tak:

6-7 - mleko 180 ml
ok 10 - kaszka na mleku 150ml (gęsta)
ok 13-14 obiad (zupa jakaś, bądź drugie danie)
16-17 deserek lub kisiel
19-20 mleko z kleikiem

czasami zamiast kaszki na śniadanko jest jajecznica lub kanapeczka, zamiennie płatki owsiane, manna na mleko m. Ogólnie 5 posiłków, ale czasami jeden wypada jak niuńka apetytu nie ma.
 
U nas jajecznica odpada, bo Karolinka jest uczulona na żółtko. Miałyśmy kilkutygodniową przerwę w podawaniu, a teraz daję jej tylko ćwiartkę dwa razy w tygodniu. Jeśli nic nie będzie się działo, zwiększymy dawkę za jakiś czas.
 
U nas jajecznica odpada, bo Karolinka jest uczulona na żółtko. Miałyśmy kilkutygodniową przerwę w podawaniu, a teraz daję jej tylko ćwiartkę dwa razy w tygodniu. Jeśli nic nie będzie się działo, zwiększymy dawkę za jakiś czas.

whitneyxx a po czym poznałas, ze ja uczula zołtko: wysypke miała czy jakis inny objaw.
 
Mój Bartek jadł już jajecznice na maśle choć do 11 miesiąca jeszcze trochę nam brakuje. Zmusiła nas sytuacja. Nie mogłam wyjść do sklepu a w domu kompletnie nic nie było. Zaryzykowałam.
 
reklama
rety jk czytam ile wasze dzidzie wypijaja mleka to szok, bo mój mały ciagle malutko bo zaledwie 120 max, jak cyca nie chce, ale cyca tez mało possie i tym sposobem brniemy ku koncowi cycolenia bo coraz mniej. Obiadek tez tylko mały słoiczek lub 3/4 duzego jak mu smakuje. Kaszka na rzadko juz mu ostatnio cos zbrzydła, a na gesto to tylko jak dorzuce owocków...ale zdrowy i to najwazniejsze...tylko sie martwie(moze niepotrzebnie) ze tak malusio ciagle je.
 
Do góry