reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

dzieciaczkowe menu

ja też juz tylko gotuję brokuł z ziemniakiem, cukinia , szpinak z ziemniakiem, dynia, marchewka odpada bo po niej nas wysypało, a do tego śliwki, morele jabłko.
 
reklama
Tosiu mnie się wydaje, że to jednak chyba dalej gerber ma urozmaicenie największe. Chociaż wszystkie robią na podobny skład. Gerber ma jedynie ciut większą pojemność.
Albo u nas wszędzie z gerbera najwięcej.
 
przyszla mamo..ja myslałam ze rosół to najwczesniej od roku sie podaje...trochu to to za tłuste a tym samym za ciezkie dla takiego dzidziusia...czy sie myle?
 
ja podaje malemu ziemniaki ze szpinakiem, z dynia, zupe jarzynowa, krem jarzynowy, marchewkowa z ryzem, od kilku dni je juz miesko tzn indyk, krolik, kurczak..i narazie tylko sloiczki..musze sie ogarnac i zaczas sama jemu gotowac. wszystko zjada z apetytem:) tylko bardzo sie wyglupia przy jedzeniu i pluje sobie pod noskiem.
 
reklama
Do góry