reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

dziecięce proszki do prania

Ja używam kul piorących Eco Laundry Ball. Są antyalergiczne, dobrze dopierają i na długo wystarczają. Jestem bardzo zadowolona.
Od niedawna można je kupić w Polsce, za jakieś 130-140 zł. Starczają na wiele miesięcy.
 
reklama
piorę w jelpie- jestem bardzo zadowolona, starszakowi prałam w dzidziusiu- też było ok. lovela zbyt pachnąca jak dla niemowlaka moim zdaniem i nie ryzykuję- może jak dziecię będzie starsze...
 
ja do pół roku używałam dzidziusia, wg mnie nie gorszy od drogiego proszku jelp. Teraz używam persil sensitiv w żelu i też jest ok
 
Witam!
My na początku używaliśmy Dzidziusia i był ok.Teraz używam proszku Jelp,bo opłacało nam się go bardziej kupić niż Dzidziusia i też jestem zadowolona :-)
Pozdrawiam
 
reklama
Ja uzywalam Loveli, pralam ubranka synka w tym proszku do jego 1 urodzin i szerze - nie wspominam tego proszku dobrze. Plamy z mleka spieral ale o deserkach (zwlaszcza z marchewka) bylo ciezko. Od 1 urodzin uzywam "zwyklego proszku" Rex, synek nigdy nie mial zmian skornych i wreszcie ubranka zaczely wygladac normalnie po praniu.
 
Do góry