reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dziecko w podróży czyli niezbędnik małego turysty

Sariska ja z kubusiem jeszcze nie lecialam ale z bartkiem szybko zaczęliśmy i powiem ci ze on biegał po samolocie cały lot z jednej łazienki do drugiej zreszta nie on jeden nikomu to nie przeszkadzało w razie w zabierz coś co ja strasznie interesuje a czego na codzień niema tel aparat albo bajki w laptopie jej puszczaj przebieralismy go na siedzeniach bo w toalecie miejsca tylko na noworodka moze nie będzie tłumu i będziecie mieć miejsce tylko dla siebie
 
reklama
sarisa- my na swiezo jestesmy po dwoch 3 godzinnych lotach. W jedna strone udalo sie tak, ze lot wypadl w godzinach drzemki Maury i polowe przespala, a polowe siedziala ladnie i ogladala ksiazeczki. W druga strone tez bylo ok. Ja zaopatrzylam sie w kredki, kartki, ksiazeczki,pare zabawek, dobra jest tez magnetyczna tablica do pisania, myslalam nawet kupic specjalnie przenosne dvd, ale malz mi to z glowy wybil i sie obeszlo. W ruch poszly tez gazetki pokladowe , zabawa pasami i zacepianie sasiednich pasazerow:)) z toalet nie kozystalam, przewijalam mala na lotnisku. Lecielismy z easy jet.
 
no właśnie spytam o loty a mianowicie ryanair bo o nlata w interesujaca nas strone i czekamy na promocje biletowa, znacie moze przegladarke ktora porównuje ceny biletów i wyszukuje najtańszych opcji
chcemy na lato do Anglii uderzyc
 
MARG ja rezerwowalam samoloty przez OPODO , www.opodo.fr ale chyba jezyk mozesz ustawic tam sobie. i jest jeszcze jeden www.kayak.fr chyba i tez tam mozna pogrzebac. a w tym roku do PL jak pojedziemy to chyba samochodem. do zabrania tona rzeczy + upominki rozne itakie tam.
 
Margerrita ja nie szukałam nigdy pod względem porównania cen ale jeśli chcesz lecieć do Anglii to wystarczy codziennie zaglądać na stronę lini lotniczych które lecą w to miejsce czasem można kupić bilet za 10 funt ostatnio na taki trafiłam dla koleżanki siostry tylko wtedy liczy sie czas bo liczba miejsc jest ograniczona
 
A ja sie ostatnio wkurzylam jak nie wiem co, bo ten cholerny Marianer (Ryanair) zmienil nam lot!!! Gdybym tylko miala inna opcje, to juz nigdy wicej nie wsiadlabym do ich samolotu. Dziady jedne, zdzieraja na wszystkim i zmieniaja loty jak gdyby nigdy nic! Oczywiscie popsulo nam to nasze plany, a przelozyc lotu juz nie mamy jak.
 
reklama
Do góry