reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

dziecko wyrywa sobie włoski :(

martycha1

Fanka BB :)
Dołączył(a)
24 Lipiec 2010
Postów
200
Miasto
irlandia
kochane Mamusie!!! mam pewien problem z moim 6,5 miesięcznym Synkiem. może któraś z Was słyszała cokolwiek na ten temat. od kilku tygodni zauważyłam, że Malutki podczas jedzenia wyrywa sobie włoski z głowy. staram się przytrzymywać mu rączkę, ale tylko się denerwuje. robi to zarówno podczas karmienia piersią jak i butelką. nie wiem czym to może być spowodowane. dodam, iż zbiegło się to mniej więcej w czasie gdy musiałam wracać do pracy i ograniczyć karmienie piersią (do końca 6 miesiąca dziecko było karmione wyłącznie piersią). czy to może być jakiś objaw stresu spowodowany moim powrotem do pracy??? bardzo się martwię i proszę o radę.
 
Ostatnia edycja:
reklama
moze a nie koniecznie musi byc to stres. Moze to jego trik? moj starszy syn mial manie ciagniecia sie za ucho, trzymania sie za niego.. a mlodszy lubial ruszac swoje wlosy , dotykal je a czasami tez troszke wyrywal.. ja nie widzialam nic w tym zlego. ani jeden ani drugi w tej chwili nie robia juz takich rzeczy
 
Dawno temu znalam dziewczynke, ktora wyrywala sobie wlosy z glowy i miala juz na niej lyse placki, byl to u niej objaw nerwicy, miala 12 lat. Moze tak maly zareagowal na nowa sytuacje? Duzo tulic, masowac i głaskac i w koncu pewnie przywyknie do nowego stanu rzeczy:) Niektore dzieci placza, niektore budza sie w nocy, inne maja spadek apetytu a Twoj synek mogl zareagowac wlasnie tak.
 
Do góry