reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dziewczyny, czy przechodzenie dziecka przez kanał rodny to najgorsza część porodu?

Dziewczyny mam jeszcze jedno pytanie, może któras się orientuję. Czy przed porodem można napisać jakieś oświadczenie że np nie zgadzam się na stosowanie chwytu Kristellera? Slyszalam że niestety często się to zdarza
Strikte oświadczenia takiego nie wypisuje się, można to uwzględnić w planie porodu, ale rzadko kiedy na to patrzą.
Generalnie u mnie gdyby nie ten chwyt to mogłabym urodzić martwa córkę, bo za długo mi szedł poród, nie umiałam jej wyprzeć, a ona już się dusiła. Urodziła się niedotleniona, leżała dobre pod tlenem, ale poza tym teraz jest cała zdrowa 😉
 
reklama
Do góry