reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

dziewczyny pomocy

reklama
za 5 dni powinnam miec okres i boje sje ze jestem w ciazy
poniewaz uprawialam sex ze swoim chlopakiem w dni plodne na okolo 2 tygodnie przed okresem
od tygodnia mam bole brzucha u gory kolo pepka oraz bole podbrzusza
zauwazylam rowniez ze mialam przez chwile zwiekszone wydzielanie sluzu ( juz jest normalnie) do tego mam rowniez mdlosci
laski pomocyyy boje sie ze jestem w ciazy
Moim zdaniem te objawy to normalnie na @ a że się bardzo stresujesz to wsłuchujesz się na maxa w swój organizm i wszystkie odczucia wzmagają ten stres. Skoro się zabezpieczyliscie myślę że nie masz się czego obawiać.
Tak jak dziewczyny piszą, zrób test czy pójdź na betę i to cię uspokoi.

Nie wiem czy to cię pocieszy ale myślę że wiele dziewczyn tak ma. Tylko częściej w drugą stronę, np: bardzo chciałam zajść w ciążę, i przed każdym okresem miałam takie objawy że szok, pewna ciąża! Boli podbrzusze! Mam mdłości, bolą piersi, ale tak jak nigdy wcześniej etc etc. I co? I nic ^^ w miesiącu kiedy rzeczywiście coś się zadziało to nie miałam właśnie żadnych objawów także ja obstawiam psychikę u ciebie.
Któraś z dziewczyn ci napisała że może lepiej zastanów się nad współżyciem czy tam pójdź do psychologa i moim zdaniem ma rację bo jak to wszystko ma cię tyle nerwów kosztować to ja nie wiem czy to jest dobre. I nie mówię tego złośliwie, żeby było jasne ;)
 
Do góry