reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dziwna menstruacja (przy wyproznianiu sie)

Dołączył(a)
12 Wrzesień 2023
Postów
7
Witam Was serdeczenie ! :)
Od razu nadmienie iz bylam u lekarza ginekologa i zadnej przyczyny nie znalazl. Pomyslalam natomiast, ze moze ktoras z Was miala podobna dolegliwosc ? :)
4 msc temu odstawilam tabetki antykoncepcyjne, pierwsze 2 msc. mialam okres bez zarzutow. Na kolejne 2 msc okres znikl i...
Od ponad tygodnia bolalo mnie podrzusze i mialam lekkie skurcze ale dosc specyficznie, nie jak na okres. Dodatkowo podczas stosunku z Partnerem w pewnym momecie bardooo mocno mnie zabolao (nieznany mi do tej pory bol).
Okres mial sie zjawic 25/26.10 ale 22.10 bylam w Toalecie i przy wyproznianiu sie pojawilo sie delikatne krwawienie i tak naprawde od tej pory talko przy wyproznianiu sie mam okres.. Miedzy wizytami w Toalecie nie musze wymieniac podpasek..

Moze jest to spowodowane odstawieniem Tabletek i rozchwianej gospodarce hormonalnej.. ? Jak mysliscie ? Mialsycie cos takiego ?

Dziekuje i pozdrawiam cieplo !
 
reklama
Jak juz pekla to nie widac. Ew plyn w zatoce Douglasa. Mogla to byc torbiel krwotoczna, moze stad wlasnie plamienie/krwawienie. Autorka mogla byc tez u ginekologa zanim pojawila sie torbiel, ciezko stwierdzic
 
reklama
U ginekologa byłam po bólu przy stosunku. Na usg nic nie wyszło i tez nie ma żadnej infekcji.
Najdziwniejsze jest to ze tak naprawdę po trzecim dniu już ledwo co krew jest.
No nic.. będę obserwować i ewentualnie odwiedzę innego lekarza.
Serdecznie Wam dziękuje za odpowiedzi i chęć pomocy.
Dużo słońca w te deszczowe dni.
Pozdrawiam !
 
reklama
Do góry