reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dziwne wyniki testow owulacyjnych

klaudia16

Aktywna w BB
Dołączył(a)
11 Listopad 2023
Postów
73
Hej dziewczyny mam pytanie, nie wiem co mam myśleć, może ktoś mi pomoże, mial podobnie ,sama nie wiem . Staramy się z mężem 8 miesięcy o dziecko i zaczynam wariować bo podstawowe badania u mnie są okej , lekarz mowi ze po pomad roku możemy zacząć głębsza diagnostykę, ale do sedna . Chodzi o to ze od 3 miesięcy robie testy owu , w pierwszym cyklu z testami się udało ale neostety biochemiczna , przy 2 cyklach testy pokazały owulację około 12-13 dc , teraz test pierwszy pozytywny był dzień po @ , czyli w 7 dniu cyklu , pozytywny test utrzymywał się 3 dni , zarówno rano jak i wieczorem , później kreska zrobiła się bledsza , i wiem że nie powinnam ich dalej robić, jednak mocno mnie to zdziwiło dlatego postanowiłam robić dalej , dzisiaj jest 15 dc , 8 dni po pierwszym pozytywnym tescie owu , zrobiłam rano z 2 moczu i wynik taki jak na zdjęciu. Mnie się wydaje że wygląda na pozytywny, nie wiem co myśleć 😔 ktoś coś jest w stanie mi pomóc?
 

Załączniki

  • 20240506_113002.jpg
    20240506_113002.jpg
    665,8 KB · Wyświetleń: 492
reklama
Jak długie masz cykle? Czy są regularne?

Testy owulacyjne robimy do pierwszego pozytywnego.
 
Cykle mam około 27-33 ,teraz @ przyszla po 27 , w zeszłym cyklu po 33 , regularne nie są, ale byłam u 5 różnych ginekologów, każdy twierdzi że to normalnie, tydzień różnicy
 
Cykle mam około 27-33 ,teraz @ przyszla po 27 , w zeszłym cyklu po 33 , regularne nie są, ale byłam u 5 różnych ginekologów, każdy twierdzi że to normalnie, tydzień różnicy
To bardziej obstawiałabym, że to ten test jest pozytywny i owulacja będzie teraz. A pewność możesz mieć tylko po monitoringu.
 
A te pierwsze pozytywne , bo nie wiem czy tam napisalam , pierwszy raz też miałam tak ze utrzymywały się 3 dni pozytywne , zazwyczaj był rano , wieczorem i na drugi dzień rano już był negatywny
 
Nie , przynajmniej żaden lekarz minie stwierdził . Teraz ta do której chodzę ,akurat byłam w okresie owulacyjnym miałam pecherzyk dominujący to mówiła że nie widzi tutaj nic co by wskazywało na pcos
 
Badałam tarczyce już parę razy , FT3 , FT4 , prolaktyna, progesteron wyniki według lekarzy były w normie
 
Hej, a mierzysz temp? Myślę że dużo mogłaby pomoc i jak z objawami owulacyjnymi -śluz, szyjka ?
Ja miałam taką sytuację że testy 2x pokazały II kreski, niestety nie mierzyłam temp ale okres dostałam równo po 2 tygodniach od pozytywnych testów więc ta "druga" owulacja to musiało być TO.
 
reklama
Nie mierzyłam, na ten moment chciałam działać tylko z testami ,ale chyba jednak muszę chociaż badac temperaturę, bo jeżeli chodzi o sluz to u mnie nigdy nie był jakiś mega intensywny ,a szyjki nie badam bo nie umiem i wydaje mi się ze się do tego nie nadaje . No nic zobaczymy za ile przyjdzie @
 
Do góry