reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Egzotyczne wakacje

SENTIDO Oriental Dream Resort El Quseir (Marsa el Alam / El Quseir, Egipt) - Wycieczki

hotel bardzo fajny, bardzo miła obsługa, większość gości to włosi, w związku z czym na kuchni pracuje włoch i robi genialne spaghetti. Jest ogromny wybór jedzenia oraz sektor z jedzeniem dla dzieci. Mnóstwo atrakcji, kilka basenów, w okresie w którym my byliśmy była podgrzewana woda. Jest przedszkole z zajęciami dla dzieci, minusem był brak animatorów polaków, Igor nie zawsze chciał iść, jeśli nie było innych małych polaków. Hotel jest bezpośrednio przy plaży, ma kilka barów.
Generalnie ciężko się do czegoś przyczepić. Jedyny minus to troszkę za mała restarucja, my z racji wczesnego wstawania dzieci i wczesnego zasypiania nie mieliśmy problemów, bo zawsze byliśmy jednymi z pierwszych, ale ci którzy póxniej przychodzili, czasem musieli stać w kolejce na śniadanie, obiad czy kolację.
 
reklama
Anna wyglada super :tak: w egipcie nie ma Polskich animatorów dla dzieci . neckermann np w swojej ofercie hoteli z Polskim dla dzieci nie ma żadnego hotelu w egipcie . a w sumie dziwne :szok:
 
Większość klubów jest dla dzieciaków od 4 lat . ale to na zasadzie że możesz zostawić dziecko jak w przedszkolu na kilka godzin dziennie . Ale np . jak idziesz z dzieckiem do klubu młodszym to możesz spokojnie tam z nim sobie być .
Neckermann ma takie hotele
Happy Events - Zabawa dla całej Rodziny - Happy Events - Klub Aktywnego Wypoczynku
tam jest zawsze polski animator dla dzieci .
Ja byłam w takim w bułgari
Opinie Hotel Miramar - hotel opinie Hotel Miramar ( Obzor, Bułgaria) oceny.
hotel typowo dla rodzin . oprócz zajęć w dzień wieczorami były dyskoteki i występy dla dzieci . Klub to tak jak w sali przedszkolnej ( zabawki , malowanie itp )
Młodszymi dziećmi zajmowały się opiekunki ( w tym widziałam tylko babki z niemiec ) ale to już było dodatkowo płatne
 
My tym roku bylismy w Hiszpanii, Daria pchala sie wszedzie, gdzie dzieci, pytalam animatorke, czy mozna dolaczyc z rodzicem, ale ta odeslala nas na tzw. miekki plac zabaw, wiec wiecej nie pytalam i dlatego w przyszlym roku bede chciala znalezc cos z animacjami dla dzieci ponizej 4 lat, rzadko, ale takie hotele tez sa.

Ogolnie z atrakcji dla malych dzieci dostepne byly: plac zabaw, mini-zoo, pokoj zabaw wewnatrz, 2 baseny brodziki, codziennie wieczorem dyskoteka, ktora byla hitem (nadal mamy pokazowe tance w domu przy hiszpanskich rytmach z mini disco), blisko plaza, miejscowosc spokojna i czysta, slonce (24-28 stopni w pierwszej polowie czerwca) i orzezwiajacy wiaterek, co lubie:tak:.

Booking.com: Hotel Golden Taurus Park Resort, Pineda de Mar, Spanien - 187 Gästebewertungen. Buchen Sie jetzt Ihr Hotel!

Miramar tez wezme pod uwage, podoba mi sie:tak:, jak nie w przyszlym to w kolejnych latach mysle na pewno:tak:.
 
Ostatnia edycja:
My tym roku bylismy w Hiszpanii, Daria pchala sie wszedzie, gdzie dzieci, pytalam animatorke, czy mozna dolaczyc z rodzicem, ale ta odeslala nas na tzw. miekki plac zabaw, wiec wiecej nie pytalam i dlatego w przyszlym roku bede chciala znalezc cos z animacjami dla dzieci ponizej 4 lat, rzadko, ale takie hotele tez sa.

Ogolnie z atrakcji dla malych dzieci dostepne byly: plac zabaw, mini-zoo, pokoj zabaw wewnatrz, 2 baseny brodziki, codziennie wieczorem dyskoteka, ktora byla hitem (nadal mamy pokazowe tance w domu przy hiszpanskich rytmach z mini disco), blisko plaza, miejscowosc spokojna i czysta, slonce (24-28 stopni w pierwszej polowie czerwca) i orzezwiajacy wiaterek, co lubie:tak:.

Booking.com: Hotel Golden Taurus Park Resort, Pineda de Mar, Spanien - 187 Gästebewertungen. Buchen Sie jetzt Ihr Hotel!

Miramar tez wezme pod uwage, podoba mi sie:tak:, jak nie w przyszlym to w kolejnych latach mysle na pewno:tak:.

Hotel jest naprawdę bardzo fajny . ma placyk zabaw w brodzik wstawiony ( widać na fotach ) jedzenie specjalnie dla dzieci , krzesełka do karmienia i inne udogodnienia . Taki typowy hotel dla rodzin z dziećmi .
 
Ja przylaczam sie do polecania Miramaru. Hotel na prawde swietnie przystosowany do dzieci. Pod tym katem nie mam zastrzezen. Basen dla dzieci ze zjezdzalnia, 3 place zabaw, hotel praktycznie na plazy. Na dodatek pogoda dopisala wiec wypoczynek udany :-)
 
To jeszcze raz ...

Tak jak pisałam na ogólnym zapłaciłam zaliczkę :-)
Lecimy 18 sierpnia 2013 a wracamy 1 września ;-)

Cel Wyspy Kanaryjskie Fuerteventura :-) A hotel... macie w linku
http://www.hoteleselba.com/es/hotel-elba-sara/galeria-elba-sara/galeria-de-fotos-elba-sara-226.html

Będziemy mieć na pewno pokój z widokiem na ocean, 2 osobowy typ 2 (to już nie wiem co znaczy ;-)). No i wylot mamy z katowic :tak:
Biuro informacji turystycznej gdzie załatwialiśmy wczasy świętuje 20 lecie działalności i z tej okazji mamy parking na lotnisku gratis :-)

Acha no i lecimy z TUI
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry