reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

EKO-mamy i chusto-mamy :)

reklama
A to my i nasza Manduca :) Tylko fryzura moja jakaś taka nie wyjściowa :)
manduca1.jpg
 

Załączniki

  • manduca1.jpg
    manduca1.jpg
    30,9 KB · Wyświetleń: 100
a ja tak myślę myślę i jednak się skłaniam ku temu nosidłu eco. Tylko nie wiem które... wolałabym to z kapturem, a tamto drugie ma ten zagłówek fajniejszy. Oni chyba specjalnie tak to zrobili żeby człowieka wkurzyć czy co :)
 
K8 fajnie wyglądacie i podziwiam samozaparcie w zapinaniu na plecach, Zylcia fajnie wygląda Wasza Manduca a minka Agatki świadczy, że chyba tez wygodna jest, a fryzura tez oki. Gosha też się zastanawiam, czy to eco w sytuacjach awaryjnych spacerowych nie najszybciej by się zakładało. Za duży wybór ;-)
Asia w ramach pocieszenia - od połowy ciąży leżałam w domu prawie cały czas, o noszeniu nawet nie było mowy już wcześniej, wprawdzie laura bardziej samodzielna była ale też podnoszenia wymagała, przytulenia i całej obsługi i jakoś daliśmy radę, wszystko do przeżycia :tak:
 
Dziewczyny, z tymi nodłami Eco to ja tak kminię, że to zwykłe Eco jest lepsze dla mniejszych dzieci ze względu na ten niższy zagłówek. Zagłówek w Eco Design jest trochę wyższy, więc większe dziecko jeszcze ma jakieś podparcie. Teraz to widzę dopiero, jak mamy to Design. Ja też się strasznie długo zastanawiałam, też chciałam ten kapturek, którego nie ma w Eco Design, ale jednak bardziej przekonał mnie ten wyższy zagłówek i brak kieszeni w pasie biodrowym, do której i tak pewnie ciężko by się było dostać. A tak mogę sobie założyć torebkę biodrową (taką nerkę), bo przy zwykłym Eco przez ten schowek byłoby to trudne.
 
K8 nie bolą Cię ramiona? Ostatnio miałam w testach nosidło ergo i myślałam, że zejde mając Młoda na plecach tak mnie napiep*** ramiona, zreszta ona wogóle pleców nie lubi, odgina się w tył i w chuście i w MT:confused2:
O takie testowaliśmy; P3110635.jpg :)
Ja tak jak Karolina wole jednak MT jakoś mi się lepiej cięzar rozmieszcza:-D

A w dobrym nosidle 4 latka tez ponosisz. Oliś ma ostatnio fazę, abym go na plecy wiązała- cieszy się niezmiernie. A misie sam mota:tak::tak:
 

Załączniki

  • P3110635.jpg
    P3110635.jpg
    22,4 KB · Wyświetleń: 79
Nataszka ja mam te same odczucia w ergonomie mnie na dłuższa metę wszystko boli a MT nie czuję. Dziwne to bo różnica minimalna. Chyba że ten krzyż na plecach dziecka ma jakieś magiczne własciwości :baffled:
 
reklama
Do góry