reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ektopowe babeczki gotowe na ploteczki

A ja uważam, że zależy od ulokowania ciąży, co powiedzialo mi 2 ginekologów. Ty tez nie wiesz, czy po badaniu byś nie miała odwrotnego efektu
Widzę że masz bardzo negatywne podejście do badania drożności i nie rozumiem dlaczego na siłę je narzucasz innym? Nie chcesz to przecież nie rób, nikt Cię nie zmusza 🤷🏻‍♀️
 
reklama
reklama
Wszystkie wizyty z wyjątkiem szpitala miałam prywatne, więc nie trafiłaś 🙄

No to dawaj jakieś źródła medyczne (mogą być nawet po angielsku) o tym jak bardzo szkodliwa jest drożność.

Dla mnie możesz się w ogóle nie badać. Co najwyżej biegać po łące w świetlne księżyca w pełni. Serio przecież nikt nie zmusza Cię do tego, możesz starać się X lat. Jak to mówią nawet częste mycie skraca życie 🤡
 
Do góry