reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ektopowe babeczki gotowe na ploteczki

Tak...małpa ma być 2 lutego także proszę się przygotować na kolejną ***** burzę bez powodu oraz bardzo racjonalne pomysły typu: przyśniło mi się że zdycham - "sprawdźmy czy przeżyje do jutra"??
"wyobraźmy sobie nieistniejące kreski" oraz "niedowierzajmy wynikom bety z laboratorium".
Moja psychoza przecież wie lepiej 🤣🤣
Ja tam mówiłam ze nie ma kresek 😂😂😂 możesz na mnie liczyć - jak nie ma to nie ma 🤪
 
reklama
mniej więcej tak . Suknia z frędzlami , opaska z piórem, perły i czerwoną szminka . Jeszcze nie kupiłam nic, ale jak wpiszesz strój lata 20 to pełno jest 😃 tak event - obiad, bar z drinkami bez limitu , dj, forobutka 360 stopni . Taka zabawa 😅 spoko ja Cię rozumiem bo ja już sieje ***** burze i wymyślam, że pewnie mam uszkodzony , trzeba było usunąć, beta spadła w 2tyg po wyjściu ze szpitala ale dalej jest duża zmiana i pewnie jest spękany jajowód ... Można by było wymieniać
Dawaj znać jak się rozwinie sprawa z @
Masz oba jajowody tak ?
A to zapowiada się super 🤩bardzo bym chciała pójść na taką imprezę tematyczną 😁

Sprawa @: U mnie oczywiście objawy...co miesiąc inne hahaha... teraz są dreszcze i zimno proszę pań 🤣 testy tak negatywne że nawet ja nie mogę się dopatrzeć cienia.

I tak mam oba jajowody.
 
A to zapowiada się super 🤩bardzo bym chciała pójść na taką imprezę tematyczną 😁

Sprawa @: U mnie oczywiście objawy...co miesiąc inne hahaha... teraz są dreszcze i zimno proszę pań 🤣 testy tak negatywne że nawet ja nie mogę się dopatrzeć cienia.

I tak mam oba jajowody.
Ja mam wrażenie ze to dlatego ze bardzo Ci zależy i już mózg swoje robi 😁
 
A to zapowiada się super 🤩bardzo bym chciała pójść na taką imprezę tematyczną 😁

Sprawa @: U mnie oczywiście objawy...co miesiąc inne hahaha... teraz są dreszcze i zimno proszę pań 🤣 testy tak negatywne że nawet ja nie mogę się dopatrzeć cienia.

I tak mam oba jajowody.
Nie ma u was takich ? Nawet w robocie mamy karnawał dla pracowników 😂 i jak tam dalej biel vizira ?
 
Testuję majtki menstruacyjne i muszę wam powiedzieć że super sprawa! Jestem w szoku bo myślałam że zaraz w mig mi wszystko przeciekanie (bo mam bardzo obwite i wredne @) a tu proszę!!
Tylko na noc jednak zakładam grubą podpaskę bo na bank nie wytrzymają ale tak w ciągu dnia to na prawdę się dobrze sprawdzają. Na allegro je kupiłam chyba za 50zl 5 par. To kupiłam 10 par i tak sobie zmieniam.
W ogóle w necie naczytałam się że w tych podpaskach to jest dużo syfu i rzeczywiście...jak zaczęłam czytać co oni tam dodają to nie ukrywam że byłam zaskoczona
 
Testuję majtki menstruacyjne i muszę wam powiedzieć że super sprawa! Jestem w szoku bo myślałam że zaraz w mig mi wszystko przeciekanie (bo mam bardzo obwite i wredne @) a tu proszę!!
Tylko na noc jednak zakładam grubą podpaskę bo na bank nie wytrzymają ale tak w ciągu dnia to na prawdę się dobrze sprawdzają. Na allegro je kupiłam chyba za 50zl 5 par. To kupiłam 10 par i tak sobie zmieniam.
W ogóle w necie naczytałam się że w tych podpaskach to jest dużo syfu i rzeczywiście...jak zaczęłam czytać co oni tam dodają to nie ukrywam że byłam zaskoczona
Kurczę a ja tak średnio byłam zadowolona bo mi takie wrażenie mokrosci sprawiały i miałam wrażenie ze te skrzepy jakoś mnie wkurzały. Ale na noc spoko, tylko w ciągu dnia jakoś mnie irytowały. Wyślesz mi linka na priv żebym obczaila? Ja mam z rossmanna jedna pare a dwie inne z wimin czy coś takiego ale nie wiem czy to jest rozwiązanie dla mnie 😂
 
Patrzyłam na nie tyle razy ale jakoś nie wiem . Co ile się wymienia dziennie takie majty ?
 
reklama
U mnie jakoś leci mam wrażenie, że dalej wolno. Myślę o remoncie, wyprowadzcę i sprzętach jakie kupię . Pełno na ,,temu" już zapisałam ******* 🙈😬 zawalam głowe... Moja druga @ dziwna więc, nie wiem co się dzieje i czy się unormuje, ta miesiączka 🙈 bo zaczynam się martwić , zawsze było regularnie . A u Ciebie? 😊
 
Do góry