reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Elektroniczna niania...

Dołączył(a)
16 Marzec 2016
Postów
1
Cześć dziewczyny,

za kilka miesięcy zostanę mamą, dlatego powoli zaczynam się rozglądać za niezbędnym wyposażeniem, związanym z małym brzdącem - nie chcę później kupować wszystkiego naraz.
Ostatnio zaczęłam szukać elektronicznej niani o w miarę dużym zasięgu (mieszkam domu z ogrodem..) i znalazłam taki sprzęt:

Link do: Niania elektroniczna m-e Gmbh Babyphone DBS 3, zasięg 600 m, 2 kanał, 446 MHz

Link do: Niania elektroniczna Motorola Babyphone MBP8, zasięg 300 m, 10 kanałów

Nie wiem, którą wybrać? Cenowo wychodzi tak samo, tyle, że pierwsza ma wiekszy zasięg..

Poratujcie radą :)
 
reklama
reklama
A nie wolisz takiej z kamerka?
Ta motorole miałam ale nie uzywalam, bo wtedy korzystałam z angelcare z monitorem oddechu, tylko probnie poszła w ruch i była nienajgorsza jeśli chodzi o dźwięk, dość czuła :-) cena jest przyzwoita tez.

A jaka jest Twoja opinia o AngelCare? Jaki miałaś model? Myślałam właśnie o tej marce głównie ze względu na monitor oddechu, ale cenilibyśmy sobie opcję klasycznej niani.


p19uyx8dakwwcbe2.png

l22ndf9hmlnkjp5l.png
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Ja kupiłam dla własnej pewności Zerkam nianie, kamerkę bez przewodową dzięki której będę mogła widzieć co dzieje się w pokoju z Igorkiem :0 Tak na wszelki wypadek nie będę musiała zaglądać co 5 minut do niego bo będę wszystko widzieć w kamerce :)
 
Też bym zdecydowała się na elektroniczną nianię, ale tylko na taką, co ma kamerkę. Wiem, ze jest też możliwość podłączeni a kamerki do internetu, aby móc obserwować dziecko na laptopie.
 
Również polecam nianie z video. Czasami jest tak, że dziecko postękuje przez sen. Mama mylnie może to interpretować. Niania z kamerką pozwoli podpatrzeć czy faktycznie jest konieczność pójścia i przytulenia dziecka.
Najczęściej takie nianie mają dodatkowe funkcje jak np. pomiar temp, możliwość komunikowania się z dzieckiem (głośnik wbudowany w ekran), opcja melodyjek.

Ja osobiście korzysta, od 3 lat z "NIANIA ELEKTRONICZNA MOTOROLA MBP33 VIDEO"

Zobacz więcej: Link do: NIANIA ELEKTRONICZNA MOTOROLA MBP33 VIDEO - Zdjęcie na imgED © imgED
 
Mrówka tego Angela miałam zwykłego na początek, same podkładki plus niania, bez kamery. Dlatego gdy tylko przestalismy używać monitora kupiłam Motorolke w formie kamery. Teraz ma już ponad 2,5 roku i działa bez zarzutów, mimo iż upadła mi na twarde podłoże kilka razy.. Świetnie widać w nocy, można przybliżyć, to duży plus.
Obecnie zdecydowaliśmy się na inny monitor oddechu, kamerkę będę kupować również z Motoroli. Może wezmę inny model ale myślę, że zostaniemy przy tej firmie.
Widziałam nowe kamerki z monitorami z Angela i opinie są niezłe ale tam już cena spora a po co przepłacać np.za to ze jest monitor używany krótko.
Motorolke mam tą:
Mbp41

414Wxm6cBkL._SY355_.jpg
 

Załączniki

  • 414Wxm6cBkL._SY355_.jpg
    414Wxm6cBkL._SY355_.jpg
    11,3 KB · Wyświetleń: 1 754
Mrówka tego Angela miałam zwykłego na początek, same podkładki plus niania, bez kamery. Dlatego gdy tylko przestalismy używać monitora kupiłam Motorolke w formie kamery. Teraz ma już ponad 2,5 roku i działa bez zarzutów, mimo iż upadła mi na twarde podłoże kilka razy.. Świetnie widać w nocy, można przybliżyć, to duży plus.
Obecnie zdecydowaliśmy się na inny monitor oddechu, kamerkę będę kupować również z Motoroli. Może wezmę inny model ale myślę, że zostaniemy przy tej firmie.
Widziałam nowe kamerki z monitorami z Angela i opinie są niezłe ale tam już cena spora a po co przepłacać np.za to ze jest monitor używany krótko.
Motorolke mam tą:
Mbp41

Zobacz załącznik 808232

Dzięki za opinię, zdecydowaliśmy się na AngelCare z opcją płytek i typowej niani. Teoretycznie czuję się spokojniejsza, testowałam póki co jedną noc na Starszej to zdało egzamin ;)
A kwestia niani z kamerką, dotychczas (kiedy Starsza jednak była Mała a ja chciałam być w innym pokoju) korzystaliśmy z opcji tablet + telefon z darmową aplikacją, jednak rzeczywiście było to rozwiązanie wyłącznie przez wifi...ale na nasze potrzeby wystarczyło :)
Jednak jeżeli miałabym się decydować na coś z przesyłaniem obrazu wolałabym nie zdawać się na sieć bezprzewodową.


p19uyx8dakwwcbe2.png

l22ndf9hmlnkjp5l.png
 
No ja tez mysle o niani z kamera. Za niedlugo bedziemy przeprowadzac malego do swojego pokoju. A za 5 miesiecy urodzi się kolejne dziecko. Mamy duże mieszkanie. Tylko ceny sa dość wysokie tych nian z kamerą :/

Napisane na LG-H850 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry