reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Forum- propozycje, uwagi, sugestie

ok moge zrobic losowanie w domu na karteczkach wypiszę nicki i wylosuję 2 osoby, chyba tak bedzie najsprawiedliwiej bo jednak jakbym dostawala widomosci na priv, to dzieczyny mogłyby poczuc się bardziej faworyzowane przez inne :baffled:

wiec tak zbieram liste kandydatek:
agakm
barmanka79
confi
marzena80
moniqsan

czy jeszcze któras ma ochotę??????????? proszę się zgłaszać. ;-):-)

A NICKI WYPISAŁAM ALFABETYCZNIE ŻEBY NIE BYŁO, ŻE KÓTRĄS FAWORYZUJĘ AHAHAHHAHA
 
Ostatnia edycja:
reklama
No więc komisja w składzie jednoosobowym hahaha :-D(po tajnym losowaniu), ogłasza iż zaszczytu moderowania forum dostąpią tadaaaaaaaaaaaaaaa:
(kolejność wylosowania :-p)
barmanka79
agakm
 
hmmm no to teraz mam wrażenie że się dopominałam to dostałam :eek::eek::eek: ojjj nie fajnie się z tym czuje :zawstydzona/y::zawstydzona/y: a przecież tłumaczyłam z sercem na dłoni - że ja to tylko od tak to sobie napisałam :sorry::-p

no dobrze już.... dziękuje ankzoc :-):-) mam nadzieję że sprostam zadaniu i razem z aga posprzątamy tu trochę ;-):rofl2::rofl2::cool2:
 
ja też dziękuję ankzoc i mamom, które zaproponowały moją kandydaturę :**********************************
...chociaż nadal nie jestem pewna czy sprostam zadaniu:sorry::sorry::sorry:
 
reklama
to gratulować ! widzę wiosenne sprzątanie jesieniom:-),możne będę miała mniej do nadrabiania ,bo tak leniuszek jestem ostatnio.Zadowolenia z pełnionej funkcji zycze,dzewczyny.
 
Do góry