reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Fotelik samochodowy dla dziecka

U nas tez MaxiCosi CAbrioFix. Od momentu zabrania malego ze szpitala jezdzil w tym siodelku. Montowalam go do wozka czasem zeby bylo mi poreczniej gdzies go przeniesc - gondola za duza:) A teraz tez mamy MaxiCOsi Tobi. Ogolnie tez polecam te firme ze wzgledu na wyniki w crash testach.. ale nie wszystkie modele!!!
 
reklama
Ja używałam fotelika Xlander xcar i u nas dobrze się sprawdzał. Teraz mała jeździ w Maxi Cosi Tobi i też jestem zadowolona, siedzi wysoko, jest jej wygodnie. W drugim samochodzie mamy zamontowany Espiro Optima i w sumie też jest ok. Bardziej się rozkłada od tobi, jest taki jakby to określić rozleglejszy, bardziej kubełkowy.Świetny do spania w drodze.
 
Ja używałam fotelika Xlander xcar i u nas dobrze się sprawdzał. Teraz mała jeździ w Maxi Cosi Tobi i też jestem zadowolona, siedzi wysoko, jest jej wygodnie. W drugim samochodzie mamy zamontowany Espiro Optima i w sumie też jest ok. Bardziej się rozkłada od tobi, jest taki jakby to określić rozleglejszy, bardziej kubełkowy.Świetny do spania w drodze.

O fotelikach x-landera też słyszałam dobre opinie. Ja mam x-cara ale dla navingtona. Kupiony razem z wózkiem bo dla mnie było wazne montowanie fotelika własnie na ramie wozka(ze wzgledu na duzo podrózowania), wiec moim zdaniem to jest tez wazny element przy wyborze. U nas ten fotelik bardzo się sprawdził, naszej małej było bardzo wygodnie, przynajmniej głośno nie narzekała ;-) zaletą jest dodatkowa wkładka która stabilizuje dziecko, więc nie jezdzi ono po całytm foteliku.
Jeżeli teraz będzimy kupowac nastepny to prawdopodobnie recaro young, taki oglądałam ostatnio w sklepie Recaro Young Sport Asphalt / Grey Asphalt / Grey | Podróż | Foteliki samochodowe | grupa I-III ( 9-36kg) | Artykuły dziecięce - Akcesoria dla dzieci - Sklep Częstochowa
 
Chętnie zapoznam się z opinią na temat Maxi Cosi. Orientuję się już, że to dobra firma. Co myślicie o tym modelu? Fotelik Maxi-Cosi Pebble Natural Bright 2012 0-13kg - Chicco Mio Paulina Przygoda Szukam fotelika dla 9miesięcznego dziecka. Ktoś wyżej wspominał, że nie wszystkie modele Maxi Cosi sa godne polecenia, ale akurat ten, który sobie upatrzyłam, Pebble, był nagradzany. Czy któraś z mam woziła w nim dziecko?
 
Swietny wybór. Maxi Cosi to uznana marka, jeszcze Recaro jest chwalony wśród mam, które znam. Swojego synka woziłam przez pierwsze miesiące życia właśnie w maxi Cosi, a jak podrósł to na większe przedziały wagowe zdecydowałam sie właśnie na Recaro.
 
A co myślicie drogie Mamy o Jane Montecarlo? w crash testach ma 4, mnie przekonuje rozszerzanym siedziskiem ( chce go używać od 9 kilo w przednią poduszką ochronną) i mam nadzieje stosować jak piszą do 36 kilo
czy któraś z Was ma taki? Jak sie sprawdza? Jest wygodny?
czy ocena 4 jest wystarczająca?
 
reklama
Mam fotelik maxi cosi ale model cabrio. Teraz zastanawiam się nad zakupem spacerówki tej firmy, w chicco mio właśnei. Ogólnie to chyba mogę bardzo mocno polecić te foteliki. Mnie na maxi cosi namówił kuzyn, podeslał mi link i jakoś szybko z męzem zdecydowaliśmy się na kupno. A jak jeszcze piszesz, że Pebble wygrywał w jakichś testach czy rankingach to tym bardziej masz potwierdzenie, że warto :)
 
Do góry