reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Fotelik samochodowy

reklama
Jolik Niestety sie nie udało zamontować fotelika tak jak radziłaś. Środkowy pas jest ok ale boczny jest tak krótki ze nie da sie tego fotelika zaczepić jak nalezy, wiec przedłużanie też nic nie da. Dziś wieźliśmy Natalke na przednim siedzeniu obok kierowcy (na szczęście nie ma poduszki) bo można cofnąć siedzenie i w rezultacie uda sie zapiąć na styk. Wolałabym jednak wozić ja z tyłu więc pewnie bedziemy montować dłuższe pasy.
 
Ja mam fotelik przypinany tyłem do kierunku jazdy i jeśli ja prowadzę zawsze stawiam go na przednim siedzeniu! Mogę wtedy bez problemu wytrzeć mu buźkę po ulaniu lub podać smoczek ...
 
Doxa ja jestem kierowca bardzo niedzielny ;) w dodatku w Warszawie nigdy nie jeździłam wiec zawsze prowadzi mąż a ja siedzę z córcią z tyłu. Dlatego myślimy o tych pasach żeby je zmienić. Oczywiście gdybym prowadziła to pewnie zmieniłabym zdanie. Zresztą Jarek twierdzi ze mi nie podaruje i wyśle na jakieś lekcje żebym sobie przypomniała. Bo prawko mam - od 11 lat. Tylko taka panikara jestem i nie jeżdżę. :-[
A fotelik też stawiamy tyłem do kierunku jazdy bo podobno tak jest bezpieczniej. Przodem nawet nie próbowaliśmy więc nie wiem czy udałoby sie zapiąć.
 
My też przypinamy fotelik na tylnym siedzeniu w kierunku przeciwnym do jazdy.
Z przodu niestety mamy poduszkę powietrzną, którą nie można zablokować :-(
 
Doxa, a masz poduszkę powietrzna dla pasażera? Bo jeśli tak, to musisz ją odłączyć, jak wozisz Olika.
Jaki kolor waszej nowej bryczki?
 
Małgosiu bryczkę mamy srebrną :) A z poduszkami do dopiero mam problem, bo w nowym autku mam 4!
 
reklama
Teddy pisze:
Luszka i jak z tym przypinaniem???

bo ja mam ten sam problem...

Sorry Teddy ale odpisałam w innym wątku. :-[
więc jeszcze raz służę pomocą ;)

W lanosie też za krótkie - bo Koreański rozmiar ;D
My pasy przekładamy jak w instrukcji czyli górny z tyłu fotelika a dolny z przodu i to jest maxymalne naciągnięcie pasa bo zapiąć już się nie da. W związku z tym środkowy pas przekładamy z wielkim wysiłkiem przez ten naciągnięty boczny i zapinamy. Trzeba go tylko tak wyregulować żeby nie było za luźno. Mam nadzieję że nie zamotałam za bardzo. ;)
 
Do góry