reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Foteliki-kiedy wyjąć zagłówek, kiedy zmienić na większy

ja tez mam zamiar kupić nowy - myslałam o takim 9-36 kg od razu, chyba, ze nie warto? Doradźcie coś, please!
 
reklama
gaal - te dwa wchodza w gre, bo odfiltrowalam je z tabeli testow wg swoich wymagan i zostaly one, przyjaciolka ma romera i obie chwali wiec bardziej sieku romerowi sklaniam, ale wolalam podpytac
 
My mamy romera king ts plus, jestem zadowolona. Tapicerka clasic, kolor eric czy jakoś tak. Mały poci sie mniej niż w poprzednim, cho też się zdaża. Lubi w nim jeździc, protestował dotychczas dwa razy i to przy długim pobycie, gdy jeździliśmy i załatwialiśmy rózne sprawy i nawet podczas postojów nie mogłam go wyjąc. Jakoś nie mam problemów z wkładaniem go do niego. Jestem zadowolona i mam nadzieję, że uda mi się coś wykombinowac, by w przyszłości ten sam był dla Groszka. Tylko nie wydaje mi się, by Janek dorusł do następnego pod wzgledem kategori wagowej, wiec nie wiem jak to załatwie.
 
my mamy ten fotelik co ma Gaal. Nie chcialam inwestowac nie wiadomo ile bo poniewaz Jas juz wazy 13,5kg to juz niedlugo bedzie czas na zmiane :-D Wtedy kipie MaxiCosi ten od 15kg.
Z Chicco jestem zadowolona :tak::tak::tak:
 
Joanko my mamy King Plusa w wersji HighLine (Pierre) i jestem zadowolona, fotelik bardzo stabilny, po przymocowaniu pasami ani drgnie, dość dobrze wyprofilowany, że nawet bez odchylania do lezenia synus sie wysypia, tapicerka miła, pasy nie uciskają nigdzie dziecka (np w szyjkę), tylko musze uważać czy dobrze dociskam pasy, bo ten cwaniaczek jak ma choć odrobineczkę luzu, to wyjmuje sobie rączkę :-(
Mieliśmy kupować Chicco Isofix, ale w końcu zdecydowaliśmy się na ten i nie żałujemy.
A z ciekawosci pytam, w czym do tej pory jeździł synuś Joanko?
 
My mamy Maxi cosi priorix, polecam:tak: jedyny minus to, że nie ma opcji obrotu, a uważam teraz z perspektywy czasu, ze to bardzo przydatna sprawa:sorry2:, no i w lato Quintus mi sie w nim bardzo pocił, ale kupilam ochraniacz i jest ok:tak:.
 
reklama
no to postanowione - roemer king plus, tylko podjade jeszcze do sklepu i przymierze synka do obu, zeby miec 100% pewnosci, spojrze przy okazji na ceny sklepowe i kupie albo w sklepie albo na allegro

krupka- testy sa na info.fotelik.pl - dla mnie musial byc max (tzn 4 bo 5 nikt nie ma) z bezpieczenstwa, komfortu dla dziecka, latwosci obslugi i czyszczenia, model fotelika musial byc z ostatnich 3 lat no i dostepny w polsce :) - ostalo sie kilka - byly m.in. kiddy - ale poczytalam w necie i kiepskie opinie mialy te ich wkladki zamiast pasow

ewitka - do tej pory wozilismy maluszka w pierwszym 0-13, peg perego primo vaggio vip, b. duzy fotelik (i b. bezpieczny) - jako noworodkowi podkladalismy mu pieluchy pod dupke, bo byla specjalan wkladka dla noworodkow, ale mi wydawala sie niewystarczajaca, ale za to wystarczyl na dlugo :)
najbardziej balam sie momentu zmiany na fotelik jadacy przodem wiec jak dlugo moglismy to maly jezdzil tylem
 
Ostatnia edycja:
Do góry