reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Foteliki samochodowe - opinie, doswiadczenia

reklama
kropa a jak ta twoja mata wygląda? bo pokrowiec o którym myślę jest z frotty. Tylko jak na mój gust 150 zł to drogo jak na zwykłą frotke i jeszcze nie wiadomo, czy cokolwiek pomoże. Kurcze, może najpierw narzuce prześcieradło frotte i sprawdze czy jest poprawa.
 
nef-ja mialam taka frote na pierwsze siedzonko i tez chyba z 40 euro na to poszlo z tym ze bardziej do ozdoby he he.teraz nie kupowalam nic bo poki co jest ok a material mozna prac
 
Nef, ja mam coś takiego, tylko jasno szarą: MATA antypotowa czarna 9-18 kg Aerosleep MATA antypotowa czarna 9-18 kg - Topmarket Sprzedawca mi polecił, bo twierdził ze frotte nic nie daje :/ To niby ma fajną strukturę i może coś daje, tylko nie mam porównania :) Ale żeby Radek się w tym nie pocił to nie powiem, wyjmuję zwykle mokrego :( A frotte można kupić dużo taniej uniwersalny: POKROWIEC DWUCZĘŚCIOWY NA FOTELIK DO 18 KG TANIO (1625548881) - Aukcje internetowe Allegro Ja go kupię choćby ze względu na wczorajsze zdarzenie: Radzik zwymiotował w foteliku, musiałam uprać pokrowiec i dziś rano był jeszcze mokry... A tak to tylko zdejmę i już :)
 
Witam :)
My mamy Cybex Pallas. Owszem troche zabawy z tym przednia czescia jest zeby zalozyc ale nasz Ignas zadowolony. Fotelik sam w sobie jest bardzo fajny i bezpieczny, ale chyba nie polecam, bo dziecko nie ma za bardzo komfortu przy siedzeniu bo rak nie wyciagnie tylko troszeczke i przywalony jest tym czyms troche dziwnie to wyglada. Dziewczyny pamieajcie tez zeby sprawdzic czy pasy obejmą wam fotelik w samochodzie tak jak nalezy. Nam nie obejmuja fotelika i musimy kombinować.
 
Nie no co Ty ;)
Zapinamy tylko podwojnie pas nie dopina sie i musimy wkladac tylko pojedynczo.
Jesli chodzi o gorac to akurat tu sie fotelik sprawdza calkiem oki bo jest w maire przewiewny mimo pozorów. Ale to chyba jedyna jego zaleta. Wydalismy kupe kasy, i zaluje na chwile obecna tego wyboru. Może jak Ignacy bedzzie starszy to fotelik bedzie lepszy. Narazie odradzam na ten wiek.
 
Wracajac do Maty aerosleep to szwagierka kupila ostatnio jadac w dluga podroz ale podobno mala i tak mokra byla...
 
reklama
Ja kupiłam Maxi Cosi Tobi z pokrowcem frotte na allegro, na razie go nie założyłam, ale pewnie bym musiała, bo Mala się poci, a to łatwo bedzie uprać więc łatwiej o higienę zadbać:)
 
Do góry