reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Foteliki samochodowe

No właśnie więc przestawie na środek bo tak ostatnio dopiero zobaczyliśmy,że z tyłu po środku jest normalny trzypunktowy pas,dzięki za odpowiedź.Z tą trasą jaką jeździmy to w Czechach najgorzej jacyś kretyni tam jeżdżą.
 
reklama
Dzień dobry :-)
Maarta100 zastanawiam się nad kupnem fotelika który posiadasz :-) Concord trimax 2007. Napisz mi prosze jak się sprawdza? Zadowolona jestes? A zwłaszcza czy zadowolony jest Mały Pasażer ;-) ? No i mam pytanko dot. testów. Piszesz ze ten concord z 2007 wypadł lepiej w testach od poprzedniej wersji. Mogłabyś mi podesłać jakiś link gdzie można te testy obejrzeć? Udało mi się znaleźć tylko te stare testy (poprzedniej wersji concorda) a tam ma ocene 3.... Z góry dziękuję za pomoc!!! :-)
Pozdrawiam
 
Ines Concorrd trimax z 2007 roku dostał 4 gwiazdki w kategori fotelików do 18 kg, czyli po ściągnięciu plecków w przedziale 18-36 kg ma juz 3. Nie pamietam strony z testami, jak znajde to podesle Ci link.
Fotelik jest super, Antek sie w nim nie poci, materiał jest extra, ten zamsz swietnie sie czyści, wystrczy przetrzeć zwilzoną szmatką, ja mam w jasnym kolorze i nie żałuję. Jedyne ale to to, że mógłby być ciut szerszy.
 
A ja polecam foteliki samochodoweMaxi Cosi, ponieważ są bezpieczne a dodatkowo po prostu śliczne :) Oprócz nich dobre są również foteliki dla dzieci: Recaro, Concord czy Chicco. I wcale nie jest tak, że trzeba za nie płacić nie wiadomo ile, ponieważ jak się dobrze poszuka, to można w internecie trafić na ciekawą promocję. Jeśli chodzi o sklep z artykyłami dla dziecka czy dla niemowląt, to zawsze przewagę ma ten w internecie - ze względu na brak opłat za salon wystawowy, gdzie można byłoby ew. zobaczyć na żywo ineresujący nas wózek czy fotelik.
 
Szukałam ostatnio fotelika dla mojej Młodej. Teraz skończyła 5 miesięcy ale już nie mieści się do nosidła, a ponieważ jedziemy na wakacje postanowiliśmy kupić bezpieczny fotelik z przedziłu 9-18. Najpierw przejrzałam oferty a potem pojechaliśmy z Młodą do sklepu. Ja nastawiłam się na fotelik maxi cosi tobi. Ale sprzedawca powiedział że zdarzały się zwroty tego fotelika, ponieważ on ma w pasach bezpieczeństwa taki coś metelowe i przy górnych pasach (tuż przy szyi) są bardzo wąsko przymocowane i ponoć uwierają w szyję...polecał fotelik bebe confort iseos czy jakoś tak, przymierzyłam Młodą, co prawda leżała bardzo fajnie (dodam że szukam fotelika z jak największą pozycją leżącą) ale wyglądała jak w jakimś bunkrze, strasznie obudowany, mała swoboda ruchów i mało zza niego widać...nie polecam. Najbardziej spasował nam maxi cosi pripri xp, fajnie leżała, wyglda na bezpieczny. Już się prawie zdecudowaliśmy ale fakt że Gosia nie ma jeszcze 9 kg i to że jeżeli fotelik jest ustawiony przodem do kierunku jazdy to podczas zdeżenia dochodzi do mocnego "wyrzutu" głowy w przód...dlatego boimy się że to jeszcze dla niej za wcześnie... najlepiej byłoby znaleźć fotelik który ustawia się tyłem do kierunku jazdy.... ale nie spotkałam się z takim w tym przedziale wagowym... może wy się orientujecie jak wybrnąć z tego?
 
Ile mala ma cm skoro wyrosla z kolyski?Pozycja glowki swiadczy o wyrosnieciu,czy jestes pewna,ze juz jest za mala dla corki?Z tego co wiem nie znajdziesz fotelika 9-18 mocowanego tylem do kierunku jazdy.
 
Jak włożę ją do nosidła to tylne wyjścia na pasy ma z tyłu na plecach i zsuwają się jej na ramiona, więc to nie jest na pewno bezpieczne... poza tym to nosidło nie jest specjalnie wygodne... (takie z 3 częściowego wózka) więc trasa około 12 godzinna którą mamy pokonać jadąc na wakacje będzie mało komfortowa. Dlatego zależy mi na kupnie fotelika już teraz. Chyba faktycznie nie ma takiego fotelika....a szkoda, będziemy zmuszeni kupić chyba ten z przedziału 0-18...tylko boję się, że jeżeli Młoda ma tendencję do przyrostu na długość to w wieku 2 tal będziemy musieli kupić nowy fotel, bo te z przedziału 0-18 wyglądają na płytkie...ale mogę się mylić. A jeżeli chodzi o fotelik z przedziału 0-18 to jaki polecacie? Np Graco to dobra firma?
 
Loretka zobacz jeszcze ofertę firmy *** i ich opinie, produkują naprawdę dobry sprzęt. Foteliki przeszły wszystkie testy bezpieczeństwa, są dostępne wszystkie rozmiary. My dla swojego malucha taki kupiliśmy i zapewnia bezpieczną i komfortową jazdę.







Podejrzenie reklamy - Joaśka

 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
reklama
Do góry