reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

fotki i filmiki:):)

Akurat to nowe zdjecie zbyt wiele nie wnosi , lepiej mi sie czyta z tych wczesniejszych :) nub jest okolo centymetra od linni mierzacej crl . Bardzo bym sie zdziwila gdyby z tego wyszedl chlopczyk :tak: Zycze wszystkiego dobrego napisz pozniej czy sie sprawdziło . Natomiast co do buzi mozna polemizowac jest równiez teoria skull po ktorej mozna poznac płec dziecka niestety jesli chodzi o twoje zdjecia to an tej podstawie na 2 babka wrozyła takze trzymam sie teorri Nuba i stawiam na dziewczynke .
pozdrawiam

Dziękuję Kochana!!!Dopiero przed chwilą doczytałam, że dziecko musi być z profilu, rzeczywiście to nowe zdjęcie nic nie wniosło:-) Siedzę teraz i oglądam nuby dziewczęce:-) Moja Pani gineokolog też mówiła o dziewczynce:-) A mąż widział dobrze tego nuba na ekranie (nie ma z tamtego momentu zdjęcia) i mówił mi że wyglądał tak płasko, równolegle do kręgosłupa... jak w necie usg dziewczynek:-)Po synku mam takie maleńkie marzenie o córeczce-) a mogę wrzucić dla porównania z 11 tygodnia USG synka?

Nie wiem, czy to ma znaczenie, ale dzidzia była główką w dól:-) więc grawitacja robi swoje:-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
W takim razie wklejam 2 fotki synka z 14 tygodnia (tez był wtedy główka w dół, potem to juz sie pupa wypiął..i na pupie został do końca..) i ostatnia fotka dla porównania 13 tydzień obecna dzidzia w brzuszku (też główką w dół):-) Może w jakimś programie graficznym (nawet w zwykłym Paincie) mogłabyś mi zaznaczyć kółkiem czerwonym te nuba u synka i (mam nadzieję:-)córci? Między innymi zajmujemy się wymianą zbitych lub uszkodzonych matryc, naprawą matryc, naprawą zasilaczy, inwerterów. Nasza firma posiada stały dostęp do części, co pozwala nam na szybką oraz profesjonalną naprawę telewizora. Zapoznaj się z naszą ofertą. Posiadamy duże doświadczenie w naprawach tego typu sprzętu gdyż prowadzimy serwis już od 20 lat ! Podejmiemy się naprawy każdego telewizora na terenie Wrocławia i okolic. Nasza firma działa wyjazdowo do klienta, więc nie trzeba nigdzie zawozić zepsutego sprzętu, wystarczy zadzwonić do nas, a my przyjedziemy o dogodnej dla Państwa porze. Naprawa i serwis telewizorów Wrocław - solidne usługi z wieloletnim doświadczeniem. Jeżeli posiadasz zepsuty telewizor LCD, LED lub Plazma, który nie nadaje się do naprawy lub koszt naprawy przekracza jego wartość skontaktuj się z nami, a my ocenimy jego wartość oraz zaproponujemy cenę skupu. Na terenie Wrocławia możemy odebrać zepsuty sprzęt osobiście, zapewnimy transport oraz po kontakcie telefonicznym dogodny termin odbioru, oferuje recykling uszkodzonych telewizorów LCD, LED, Plazma. Wykonujemy naprawy pogwarancyjne wszystkich marek telewizorów LCD, LED oraz Plazma. Posiadamy duży zasób podzespołów oraz oprzyrządowanie niezbędne do wykonania szybkich i profesjonalnych napraw. Większość usług wykonywanych jest w domu u klienta co skraca czas naprawy i obniża koszty usługi. Zajmujemy się także wymianą matryc w telewizorach LCD oraz LED. W ofercie posiadamy matryce o rozmiarach takich jak 26", 32", 37", 42", 46", 52". Cena matrycy zależy od wielkości oraz rodzaju matrycy, przykładowa cena matrycy HD-Ready 32" z montażem wynosi 350 PLN.
 

Załączniki

  • Szymus 14 tydzień.jpg
    Szymus 14 tydzień.jpg
    32 KB · Wyświetleń: 1 154
  • Szymuś 14 tydzień.jpg
    Szymuś 14 tydzień.jpg
    33,4 KB · Wyświetleń: 1 282
  • dzidzi2.jpg
    dzidzi2.jpg
    25,2 KB · Wyświetleń: 788
Ostatnia edycja:
porannakawa - pierwszy raz słyszę o o teorii Nuba, ale piszesz o tym bardzo ciekawie. chętnie zapoznałabym się z tym bliżej. pisałaś, że czytałaś różne publikacje, a mogłabyś polecić jakąś?
 
porannakawa - pierwszy raz słyszę o o teorii Nuba, ale piszesz o tym bardzo ciekawie. chętnie zapoznałabym się z tym bliżej. pisałaś, że czytałaś różne publikacje, a mogłabyś polecić jakąś?

Ja nie porannakawa, ale dziękuję jej stokrotnie za "oświecenie" i odczytanie moich zdjęć:-) Dzięki niej doszukałam się info i wklejam zdobyte linki:) Pasjonująca lektura..juz na pamięć znam te fotki z usg dziewczynek:-)Specjalizujemy się w wykonywaniu domowych napraw odbiorników
telewizyjnych różnego typu, począwszy od tradycyjnych telewizorów
kineskopowych, a kończywszy na nowoczesnych odbiornikach LCD. Dojazdu do klienta nie wliczamy do kosztów usługi. Dysponujemy nowoczesnym i specjalistycznym sprzętem, dzięki któremu jesteśmy w stanie bezbłędnie wykryć żródło awarii, by potem móc sprawnie
usunąć powstałą usterkę.


Dziewczynki
Post your GIRL nub ultrasounds once confirmed :) - In-Gender.com

Chłopcy
Post your BOY nub ultrasounds once confirmed :) - In-Gender.com

Film płeć:
http://www.medecine-foetale.com/index.php?rq=morzine2007_presentation_video_item&id=22

Płeć 11-13 tydzień
http://www.baby2see.com/gender/external_genitals.html

Jest jeszcze test z sodą i moczem, test z odczynnikiem/sokiem z gotowanje kapusty modrej (czysta reakcja chemiczna..ale prawdziwa:) Będę jutro testować:-)

I ostatni test:
http://www.parentingweekly.com/pregnancy/pregnancy_information/chinese_calendar.htm

Tutaj tez mi wychodzi dziewczynka:) Trzeba pamiętać o tym:
1. Take your age at the time of conception and add 9 months to it.
 
Ostatnia edycja:
Darucha jesli chodzi o twoje USG to stawiam na 2 chlopców ale reki sobie obciac nie dam .
Polecam portal ktory podala wczesniej kolezanka In-Gender.com ( w j. angielskim)tam jest wszystko jak zaplanowac jak poznac plec oraz odnosniki do dziekawych stron . Mam w domu rowniez ksiazke jakas stara medyczna o ukladzie kostnym , rozrodczym w wolnym tlumaczeniu "zagadkowe cialo" niestety ksiazka ejst w j.finskim z ktorej tez duzo sie dowiedzialam chociazby o roznicach w budowie u kobiet i mezczyzn .

Istnieje jeszcze jedna teoria takzwana teoria ramzi , chodzi o polozenie lozyska w wczesnej ciazy . Prawdopodobnie czesciej plody plci zenskiej wybieraja prawa strone jesli chodzi o lozysko a chlopcy lewa . Nie wiem jak to sie ma w praktyce poniewaz bez badan przep;lywowych ciezko jest w sumie okreslic gdzie ono jest w wczesnej ciazy , jedynie ewentulanie po kolorze tla na zdjeciu USG co mysle jest bardzo ryzykowne.

Lilijka oglodalam te 2 zdjecia i sa bardzo trudne do oceny , ciezko mi stwierdzic gdzie jest nub .
Co do zdjecia dziewczynkowego postaram sie pozniej wrzucic na program graficzny zdjecie bo teraz to mam taka kolomyje w domu ze szok . Mam w domu 11 miesieczniaka ktory chce obrucic chalupe w proch :)
 
Dziękuję:-) Czy to tylko ta biała kreseczka czy jeszcze to wokół niej? Ilość osób, dla których internet i publikowane w nim strony internetowe jest podstawowym źródłem wiedzy i informacji, jest niezliczona i wciąż rośnie. W sieci szukamy różnego rodzaju usług, od zupełnie podstawowych jak np. fryzjer, kosmetyczna, po specjalistyczne jak prawnik.Wyszukujemy strony www z informacjach o lokalach, urzędach, szkołach itp. Tradycyjne książki telefoniczne odeszły w zapomnienie. Z tego właśnie względu, Internet jest idealnym miejscem, aby zaprezentować potencjalnym Klientom swoją firmę. Jednak strona internetowa nie zawsze ma charakter biznesowy, często jest sposobem na podzielenie się z innymi własnymi zainteresowaniami, hobby, pokazaniem tego, co tworzymy. Proces tworzenia strony www to skomplikowany proces, na który składa się kilka etapów: Stworzenie koncepcji i analizy - tu zastanowić się należy nad tematyką strony www. Ponadto klient określić powinien funkcje, jakie chce, aby strona posiadała, czyli co będzie można na niej zobaczyć i zrobić. Projektowanie stron internetowych - to wykonanie projektu graficznego, który zawierać będzie elementy wizualne strony takie jak: kolorystykę, czcionkę, nawigacje, nagłówki, obrazy, boksy itp. Dobrze zaprojektowana strona ma przede wszystkim na celu zachęcenie klientów do jej odwiedzenia i wywołanie u nich pozytywnych skojarzeń z firmą. Proces tworzenia strony oraz aplikacji internetowych - obróbka graficzna i programowanie. Wdrożenie i hosting stron internetowych - czyli zamieszczenie strony www w internecie i udostępnienie jej użytkownikom. Jeżeli posiadamy własną firmę i zależy nam na jej profesjonalnym zaprojektowaniu, warto zdać się na doświadczenie i zmysł doświadczonego web designera.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Poranna kawa- lekarka potwierdziła jednego chłopca, ale ja miałam nadzieję na drugą dziewczynke:-) bardzo dziękuję za odp. p.s. z książki po fińsku to ja się raczej niczego nie dowiem, chyba że są tam ładne obrazki:p:p
ale i tak pozwolę sobie wstawić indywidualne fotki dwojaczków z 13 tyg, a nuż coś się pozmieniało:p:p jak ogarniesz chałupkę i malucha, to looknij na nie, proszę:p:p:p będę wdzięczna:p:p
 
Do góry