reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Fotki naszych nowonarodzonych pociech...

kinia Twoja córcia nie wygląda na zaezłoszczoną wrecz przeciwnie :) słodziak

dorotka ale Twoja gwiazda urocza!!! A te włoski :) Piękna!!!

Wszystkie dzieciaczki takie słodziaste że nic tylko całować :)
 
reklama
A to mój łobuziak :-)



BN.jpg
 
wszystkie dzieciaczki sliczne, kade inne ale rownie piekne.
Oto my jak Filipek mial 3 miesiace. Na ostatnim djeciu z babcia (moja mama :))
dscf5455.jpg

dscf5405v.jpg

dscf5460.jpg

dscf5411g.jpg

dscf5449.jpg

dscf5463z.jpg
 
Ostatnia edycja:
piękności nasze sierpniowo -wrześniowe :)
Dorotka ale ma czuprynkę śliczną Twoja córcia :):)
Kinia piękny uśmiech ma Twój maluszek widać zadowolony:)
Mammi Igorek na śpiszka wygląda jak aniołek:)
Korba śliczna z was rodzinka a synuś duży chłopczyk:)
a teraz to i ja się pochwalę moim gwiazdorem
Zdjęcie0189.jpgZdjęcie0154.jpgZdjęcie0161.jpg
 
Mami Igorek to mi wygląda na zalotnika
Korba synek elegancik
Marbus Hania śliczniutka dziewczynka
Ksiulka mikołaj bombowy
A to zdjęcie pt zły jestem świąt nie będzie
 

Załączniki

  • p18.jpg
    p18.jpg
    30,9 KB · Wyświetleń: 83
Ostatnia edycja:
jak tak patrze na te nasze sliczne dzieci to az chce sie wiecej :D ale poki co nie poslucham mamy i poczekamy ze staraniami o sliczna siostrzyczke dla Filipka jak to mowi moja mama :D A wlasnie sa spory co do tego go kogo Fifi bardziej podobny ,na poczatku mowili ,ze do meza ale teraz ze do mnie chociaz tysiace min ma po nim :D
 
reklama
Nie no, Akderk- zdjęcie superowe, ależ Franuś grymasa strzelił, a komentarz - rewelka! :-)
Mammi - Igorek słodziusi !
Korba - ale miłe rodzinne foteczki, Twój synuś jest duży! wyobrażałam sobie po Twoim ostatnim opisie, ze mało przybrał itd, że to jakiś krasnoludek będzie, a to kawał mężczyzny, do Ciebie Filipek podobny, ale coś ze spojrzenia ma po tatusiu, a mama jaka młoda babcia :-)
Dorotka- Oli jest no...prześliczna, i taka już dojrzała minka, chyba przee te włoski gęste i długie i piękną oprawę oczu. Czy Oliwia leży w rożku ? Wiesz pytam, bo wstyd się przyznac, nie śmiejcie się znas, ale Julka nadal w nocy spi w rożku, śpiworka nie toleruje na razie, hmmm .

Ksiulka -Cudny Mikołajek :-) Duzy chłopczyk!
Marbus- ale Hania ślicznie czyta, bombowe zdjęcia, to w bujaczku także z misiem(brązowe zwierzatko) i mamy takie samo ubranko dla małych to w paseczki fioletowo rózowe , masz do tego tez czapunie i spodenki ? Uwielbiam to ubranko, ale juz wyrasta niestety.
 
Do góry