reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Fotki naszych nowonarodzonych pociech...

kinia maa jaka juz zdolniacha :-)
magos83-synek boski nie moge na tym 2 zdjeciu ta minka rewelacja hehe :-D
85justyna ale slodki spioszek:tak:
 
reklama
Malgos, te zdjęcia małego rapera są rewelacyjne!
kinia-no brawo brawo! :-D a włoski superowe!!! :-)
Ropucha, ale świetny plac zabaw, pewnie córcia była zadowolona :-)
Trixi- ech, no Kasiulka jest wszechstronna: pływa, stoi, siedzi i rozsyła piekne uśmiechy, ale już duża...jak ten czas leci. Strój kapielowy cudo!!! :-D
Justyna, no proszę jak Wiktorkowi dobrze w nowej bryce :-D
 
Ostatnia edycja:
Trixi - Kasieńka super! Cudnie prezentuje się w stroju kąpielowym! A jak cudnie stoi!

Beniaminko- z Julki jest mała elegantka! Cudnie wygląda w opasce, a po uśmiechu widać, że to bardzo pogodne dziecko!
 
trixi Kaśka powala, kawał kobitki z niej :)
Benia Julia to widać oczko w głowie mamusi, jak ty ja stroisz :) Zdjęcie z sunią super, śliczny piesek :)
 
Jakie slicznosci te nasz maluchy!

Justynka no bo Wiktorek pewnie sie wreszcie czuje bombowo w swojej bryce, przeciez spacerowka to nowe doznania :) kochany
Kinia no prosze, moi jeszcze nie czaja niekapkow :) fajne ma wlosy
Ropucha no hrabia na chustawce wymiata, pewnie zadowolony :)
Trixi jaka kasia duza i zazdroszcze ci tego basenu noralnie" u nas nie ma takich urozmaicen, jak zapytalam na pobliskiem basenie o zajecia z dziecmi czy sa to uslyszlam hE?? hehe, no sliczna kasia i w szoku jestem jak ona ladnie stoi, moim to sie nozki uginaja na wsztskie strony

No Beniaminka a Jula to jak ta lala, ta opaska z kokardka to mnie rozwala, mala ksiezniczka! i fajnie ze macie pieska, strasznie ubolewam ze my nie mamy i moje chlopaki nie wychowuja sie z zadnym zwierzatkiem, u nas w bloku w regulaminie jest jasno okresone zadnych zwierzat halasujacych.. poza tym nie wiem jak bym wychodzila z podwojnym wozkiem i pieskiem na smyczy to bylby dopiero cyrk :)
 
reklama
trixi normalnie przecierałam oczy ze zdumienia Kaśka jest obłędna na basenie super pączucha widze wcina na tłusty czwartek i jak juz zobaczyłam że stoi to mi normalnie szczena opadła super!!!!

beniaminka
no julcia jak zawsze ślicznie się prezentuje!!!!

justyna widzę że i Wikuś dostrzegł zaletę swoich nóg i nawet w spacerówce wie jak do nich dotrzeć akrobata mały :-)
 
Do góry