reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Franek waleczny pomóż mu być zdrowym...

reklama
no to dobrze,ze fundacja tvn na cos kaskę dala.Tam jest rowniez czastka ode mnie bo ja zawsze im sms wysylam tzn w kazdym miesiącu:)

Super ,ze Franiu robi takie postępy.


I Franula na pewno bedzie zdrowy!!! wiem to:) trzymam kciuki za Was i dziękuje Ci wiesz za co:)
 
dziewczyny chciałabym cos przesłac Franiowi na aukcje internetową moge prosic o adres
pozdrawiam asia
i skopiowałam sobie numer konta jezeli chodzi o ddanie 1 % podatku ale to bedzie dopiero w marcu (wtedy sie rozliczam )
czy nie bedzie za pózno ???
pozdrawiam wszystkich asia
 
FraniowaMama jest aktualnie z Frankiem w CZD do 4.12 a potem jada na 2 tygodniowy turnus
Przesyłaja wszystkim pozdrowienia!
 
Kochani, długo się nie odzywałam tutaj, ale wróciłam z krasnalem tuz przed świętami, potem święta...czas płynie strasznie szybko:)

Chciałabym Wam wszystkim bardzo serdecznie podziękować za pomoc, za wszystkie rzeczy, które nam przesyłacie na aukcje, za udział w aukcjach Frania, za trzymanie kciuków za krasnala i wieeele ciepłych słów:)

Franiu robi ciągle postępy, i to zarówno w rozwoju umysłowym, jak i ruchowym. Umysłowo jest jakieś 3 mies do tyłu, ruchowo ok 7. Wzorce ruchu, które sobie wypracowuje nie sa do końca prawidłowe, ale - jak mówią lekarze i rehabilitacji - najwaźniejsze, ze znajduje sposób by usiąść, by się przemieszczać..ważne, ze chce. Bez tego i sztab najlepszych rehabilitantów nic by nie wskórał.

Czas chyba na podsumowanie roku 2010 i krótkie kalendarium postępów Frania.
Franula był na 5 turnusach ruchowych, tak jak to zaplanowaliśmy. Były to turnusy w osrodku rehabilitacyjnym, za które płaciliśmy sami. Bylismy także na 2 turnusach jednotygodniowych w Centrum Zdrowia Dziecka (1 x NDT Bobath i 1 x SI), to terapia opłacana przez NFZ. Do domu przyjeżdża do Frania 4 lub 5 razy w tygodniu cudowna pani rehabilitantka, p . Natalia. Do terapii małego włączylismy we wrzesniu terapie dr S. Masgutowej. Jeśli zaś chodzi o Synagis, to narazie Franula dostał 1 dawkę. Powinno sie udac podac mu jeszcze 2 dawki.

KALENDARIUM POSTĘPÓW FRANIA
5,0 mies (5.01.2010 r.) - pierwszy świadomy usmiech, Franiu łapie linie środkową
9,1 mies - pierwszy obrót z pleców na brzuszek
10 mies - turnus rehabilitacyjny
11 mies - turnus rehabilitacyjny
11 mies - pierwsze obroty z brzucha na plecy
12,2 mies - krasnal wkłada stópki do buzi
13 mies - turnus rehabilitacyjny
13,2 mies - siedzi samodzielnie przez pół minuty
14 mies - turnus rehabilitacyjny
14,3 mies- podciaga się do klęku
14,3 mies- samodzielnie usiadł
15,2 mies - turnus NDT w CZD
15,3 mies - turnus SI w CZD
16 mies - turnus rehabilitacyjny
16,3 mies - Franiu raczkuje!!!! (obecnie pracujemy nad detalami trudnej sztuki czworakowania:)



Bardzo proszę - nie zapomnijcie o Franiu w roku 2011. Jeszcze tylko troszkę potrzeba krasnalowi, by bylo całkiem dobrze..
 
Ostatnia edycja:
Pamiętajcie proszę o 1% dla Frania.
Przy wypełnianiu deklaracji PIT wystarczy wpisać:
KRS 0000037904,
w rubryce "Informacje uzupełniające - cel szczegółowy 1%" należy wpisać: (10684) KOSSOWSKI FRANCISZEK.

6WuibIRQDwiOI9xteX.jpg


Dziękujemy:)
 
franiowa Mamo to moj 1% masz obiecuje pamietac o twoim synku przy rozliczaniu:) postaram sie tez cos wplacic na konto Frania na aukcji tez cos kupie,tak bardzo trzymam kciuki za Twojego krasnalka naprawde z calego serca zycze wam wszystkiego co najlepsze...na marginesie podziwiam cie jestes wspaniala silna kobieta:) Franio ma szczescie ze ma tak wspaniala mamusie:)... nie badzmy obojetni pomozmy Franuli!!!!!!!!
 
reklama
Do góry